آخرین اخبار

تذکر کتبی به وزیر صنعت، معدن و تجارت “ضرورت پرداخت وجوه مشتریان انصرافی شرکت کاسپین خودرو در اصفهان”

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی در تذکر کتبی به وزیر صنعت، معدن و تجارت “ضرورت پرداخت وجوه مشتریان انصرافی شرکت کاسپین خودرو در اصفهان” را خواستار شد. آقای حاجی در این تذکر آورده است: تعدادی از هموطنان عزیز […]

اشتراک گذاری
28 اردیبهشت 1396
کد مطلب : 26315

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی در تذکر کتبی به وزیر صنعت، معدن و تجارت “ضرورت پرداخت وجوه مشتریان انصرافی شرکت کاسپین خودرو در اصفهان” را خواستار شد.

آقای حاجی در این تذکر آورده است: تعدادی از هموطنان عزیز در سال ۱۳۹۴ به منظور خرید خودرو سواری ون از طریق اداره کل حمل و نقل پایانه ها در استان اصفهان به شرکت بنیاد گسترش صنعت کاسپین خودرو معرفی و هریک مبلغ حدود ۱۶۰ میلیون ریال به عنوان پیش پرداخت به حساب شرکت مذکور واریز می نمایند که بعدا به دلیل عدم کیفیت مطلوب خودرو انصراف می دهند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به عدم عودت سپرده های مردم پس از گذشت یک سال و عدم پاسخگویی مسئولین ذیربط اشاره و از مهندس نعمت زاده خواسته است دستورات لازم در اعاده وجوه متقاضیان را صادر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *