آخرین اخبار

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:‌ کارت بازرگانی که دختر وزیر آموزش و پرورش با آن اقدام به واردات پوشاک کرده، کارت بازرگانی تاریخ‌گذشته یک شرکت مهندسی است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:‌ کارت بازرگانی که دختر وزیر آموزش و پرورش با آن اقدام به واردات پوشاک کرده، کارت بازرگانی تاریخ‌گذشته یک شرکت مهندسی است.   حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به موضوع واردات پوشاک […]

اشتراک گذاری
18 اردیبهشت 1396
کد مطلب : 26139
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:‌ کارت بازرگانی که دختر وزیر آموزش و پرورش با آن اقدام به واردات پوشاک کرده، کارت بازرگانی تاریخ‌گذشته یک شرکت مهندسی است.
 
حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به موضوع واردات پوشاک توسط دختر وزیر آموزش و پرورش گفت:‌ دختر وزیر آموزش و پرورش با استفاده از کارت بازرگانی شرکتی به نام راتین گستران طبرستان که یک شرکت مهندسی است اقدام به واردات پوشاک کرده است.
 
وی افزود: دختر وزیر آموزش و پرورش درحالی از کارت شرکت راتین گستران طبرستان استفاده کرده که اعتبار کارت بازرگانی این شرکت در اسفندماه ۹۵ به اتمام رسیده است و برای فرار از پرداخت مالیات از این کارت استفاده شده است.
 
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: در اینجا یک جرم مالیاتی اتفاق افتاده و طبق قوانین متعدد کسانی که از پرداخت مالیات فرار می‌کنند باید به عنوان مجرم به دستگاه قضایی معرفی شوند.
 
حاجی‌دلیگانی در پایان خاطرنشان کرد: اگر وزیر اقتصاد و رئیس سازمان مالیاتی وظیفه خود را که معرفی مجرم به قوه قضائیه به خاطر فرار از پرداخت مالیات انجام نمی‌دهند، از دادستان کل کشور می‌خواهم که به عنوان مدعی‌العموم برای دفاع از حقوق مردم و جامعه علیه این فرد اعلام جرم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *