آخرین اخبار

حاجی دلیگانی در گفتگو با بولتن نیوز مطرح کرد؛ ضرورت اجرای قانون اعطای گواهینامه بدون کارت پایان خدمت/ تقاضا از فرمانده نیروی انتظامی

حاجی دلیگانی در گفتگو با بولتن نیوز مطرح کرد؛ ضرورت اجرای قانون اعطای گواهینامه بدون کارت پایان خدمت/ تقاضا از فرمانده نیروی انتظامی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از فرمانده نیروی انتظامی خواست تا با اجرای قانون اعطای گواهینامه بدون کارت پایان خدمت سه میلیون جوان را از بلاتکلیفی کمک کند.     […]

اشتراک گذاری
16 اردیبهشت 1396
کد مطلب : 26106

حاجی دلیگانی در گفتگو با بولتن نیوز مطرح کرد؛

ضرورت اجرای قانون اعطای گواهینامه بدون کارت پایان خدمت/ تقاضا از فرمانده نیروی انتظامی

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از فرمانده نیروی انتظامی خواست تا با اجرای قانون اعطای گواهینامه بدون کارت پایان خدمت سه میلیون جوان را از بلاتکلیفی کمک کند.

 

 

گروه سیاسی: حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با بیان اینکه در حال حاضر سه میلیون جوان که به سربازی نرفتند منتظر دریافت گواهینامه هستند، گفت: نمایندگان مجلس نهم در آذرماه سال ۹۴ در جریان الحاق یک تبصره به ماده ۵۵ «قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه» مصوب کردند که صدور گواهینامه نیازمند کارت پایان خدمت سربازی و معافیت نیست.

 

 

وی با بیان اینکه این قانون با گذشت ۱۷ ماه از زمان تصویب هنوز اجرا نمی‌شود، گفت: با اجرا نشدن این قانون سه میلیون جوان بلا تکلیف هستند و در انتظار اجرای قانون.

 

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: اگر جوانانی که گواهینامه ندارند و پشت فرمان خودرو می نشینند، تصادفی برای آنها رخ دهد، دچار مشکلات عدیده ای از جمله از نظر دیه می شوند اما با اجرای قانون و گرفتن گواهینامه، بیمه شامل آنها می شود و مشکلات دیه را دیگر نخواهند داشت.

 

حاجی دلیگانی گفت: اینجانب از سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی تقاضا دارم که دستور اجرای این قانون را صادر کند تا جوانان بدون کارت پایان خدمت، گواهینامه دریافت کنند.

 

وی اظهار امیدواری کرد تا قانون مصوب اجرایی شود و ما دیگر شاهد مشکلاتی برای جوانان کشور نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *