آخرین اخبار

حاجی‌: مسؤولان چه پاسخی برای میلیون‌ها جوان فارغ‌التحصیل بیکار دارند؟/ معاون حقوقی رئیس‌جمهور از من شکایت کرد

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: نمی‌دانم این افراد که این‌چنین دست به اقدامات خلاف قانون می‌زنند چگونه می‌خواهند جواب میلیون‌ها جوان فارغ‌التحصیل بیکار و مردم را بدهند که این‌طور به جان کشور افتاده‌اند؟ حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: مدتی پیش درباره […]

اشتراک گذاری
13 اردیبهشت 1396
کد مطلب : 26077

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: نمی‌دانم این افراد که این‌چنین دست به اقدامات خلاف قانون می‌زنند چگونه می‌خواهند جواب میلیون‌ها جوان فارغ‌التحصیل بیکار و مردم را بدهند که این‌طور به جان کشور افتاده‌اند؟

حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: مدتی پیش درباره خطر مقیم شدن و رفت‌وآمد اعضای خانواده برخی اعم از همسر و فرزندان دختر و پسر وزرا در خارج کشور تذکر دادم و در موضوع رسیدگی به دو تابعیتی‌ها هم این مسأله را مطرح کردم.

وی افزود: در مجلس هم گفتم کسی که زن و بچه‌اش مدام به خارج کشور رفت‌ و آمد می‌کند شایسته مدیر شدن در جمهوری اسلامی نیست.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: افراد خارج نشین از چنین تذکراتی خوششان نمی‌آید، همچنین معاون حقوقی رئیس‌جمهور هم از من شکایت کرده و من هم مجبور شدم پرینت اطلاعات سفرهای وزیر مربوطه را به هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه دادم تا بدانند چنین چیزی واقعیت دارد.

وی خاطرنشان کرد: الآن متوجه خواهیم شد که این افراد علاوه بر بعد اجتماعی و فرهنگی در خصوص قاچاق هم وارد عمل شده و از این بابت که خودم قبلاً در این خصوص تذکر داده بودم خدا را سپاسگزارم؛ دلم به حال مردم می‌سوزد که چنین افرادی با این فرزندان از جایگاه خود سوءاستفاده کرده و در جمهوری اسلامی در حد وزارت مسؤولیت می‌گیرند.

حاجی‌دلیگانی اذعان داشت: علاوه بر اینکه این نوع کالاها کارگران ما را بیکار می‌کند از طریق قاچاق هم وارد می‌شود.

نماینده برخوار و شاهین‌شهر و میمه عنوان داشت: نمی‌دانم این افراد که این‌چنین دست به اقدامات خلاف قانون می‌زنند چگونه می‌خواهند جواب میلیون‌ها جوان فارغ‌التحصیل بیکار و مردم را بدهند که این‌طور به جان کشور افتاده‌اند؟

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر دستگاه‌های ذی‌ربط درست به این موارد رسیدگی کنند علاوه بر آقازاده‌ها باید به دختر خانم‌های مسؤولان هم رسیدگی کنند.

وی در پایان تأکید کرد: دستگاه قضایی باید با این موارد به شدت برخورد کند و دادستان کشور و دادستان‌های استانی نیز باید به‌ عنوان مدعی‌العموم به این‌گونه مسائل خودشان ورود کنند چراکه برخی دستگاه‌های در اختیار دولت نمی‌خواهند این موارد را پیگیری و با افرادی برخورد کند که این‌ طور از مقام و منصبشان سوءاستفاده می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *