آخرین اخبار

حاجی :برای حل مشکلات فعلی جامعه بخصوص رفع بیکاری باید رئیس جمهور آینده روحیه جهادی و انقلابی داشته باشدو این ظرفیت در کشور وجود دارد که ظرف چهار سال، پنج میلیون شغل ایجاد شود

حاجی :برای حل مشکلات فعلی جامعه بخصوص رفع بیکاری باید رئیس جمهور آینده روحیه جهادی و انقلابی داشته باشدو این ظرفیت در کشور وجود دارد که ظرف چهار سال، پنج میلیون شغل ایجاد شود رئیس جمهوری آینده باید روحیه جهادی و انقلابی داشته باشد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه برای […]

اشتراک گذاری
12 اردیبهشت 1396
کد مطلب : 26050

حاجی :برای حل مشکلات فعلی جامعه بخصوص رفع بیکاری باید رئیس جمهور آینده روحیه جهادی و انقلابی داشته باشدو این ظرفیت در کشور وجود دارد که ظرف چهار سال، پنج میلیون شغل ایجاد شود

رئیس جمهوری آینده باید روحیه جهادی و انقلابی داشته باشد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه برای حل مشکلات فعلی جامعه بخصوص ایجاد اشتغال و رفع بیکاری باید رئیس جمهور آینده روحیه جهادی و انقلابی داشته باشد، گفت که این ظرفیت و توانایی در کشور وجود دارد که ظرف چهار سال، پنج میلیون شغل ایجاد شود.

 

گروه سیاسی: حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با بیان اینکه مناظره روز جمعه نشان داد که آقایان روحانی و جهانگیری هیچ برنامه ای برای آینده کشور ندارند، گفت: این مناظره ناتوانایی رئیس جمهور و اعضای کابینه برای اداره کشور را بیشتر نمایان کرد.

 

وی افزود: با توجه به ظرفیت های موجود کشور، باید فردی اصلح، توانمند و با روحیات انقلابی و جهادی سکان اداره کشور را بدست بگیرد.

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس اضافه کرد: مناظره به مردم شناخت بهتری داد که چه کسی برای آینده کشور برنامه دارد و چه کسی نمی تواند کشور را اداره کند.

 

به گفته حاجی دلیگانی پیروز این مناظره مردم بودند که با شفافیت سازی به شناخت بهتر دست یافتند.

وی با بیان اینکه مناظرات روزهای آینده کمک بیشتری به مردم خواهد کرد، افزود: البته از لابلای اولین مناظره، آقایان رئیسی و قالیباف برنامه های خوبی برای آینده کشور ارائه کردند و مشخص بود که آنها برای مقابله با بیکاری می خواهند چه تعداد شغل و فرصت های شغلی ایجاد کنند.

نماینده شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: آقایان روحانی و جهانگیری در همین زمینه همان شعارها و مطالب چهار سال پیش را مطرح می کردند؛ مثلا طرح مسکن اجتماعی و مسکن آزاد را برای جایگزینی مسکن مهر، مطرح کردند که بعد از چهار سال تازه دستور العمل اجرایی آنرا صادر کردند. در واقع آنها به دنبال اصلاح آمارهای گذشته بودند و نه ارائه برنامه برای آینده.

 

حاجی دلیگانی با اشاره به شعارهای انتخاباتی محمدباقر قالیباف و آیت اله رئیسی برای ایجاد شغل در جامعه گفت: ظرفیت کشور امکان ایجاد پنج میلیون شغل را دارد و این شعارها قابل تحقق است.

 

وی تاکید کرد: می توان با یک مدیریت جهادی، فعال و انقلابی و با پرهیز از تشریفات و اسراف علاوه بر ایجاد پنج میلیون شغل در دوره ریاست جمهوری آینده، رونق اقتصادی ایجاد کرد و کشور را از حالت فعلی نجات داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *