آخرین اخبار

حاجی‌ در گفت‌وگو با فارس: مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور به دنبال برهم زدن بازی در انتخابات است

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور با اظهاراتش به دنبال به هم زدن بازی در انتخابات است و ترس از رأی پایین در جامعه و نداشتن پاسخ قانع‌کننده از سوی دولت برای مردم باعث بروز این رفتارها می‌شود. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه […]

اشتراک گذاری
06 اردیبهشت 1396
کد مطلب : 25979

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور با اظهاراتش به دنبال به هم زدن بازی در انتخابات است و ترس از رأی پایین در جامعه و نداشتن پاسخ قانع‌کننده از سوی دولت برای مردم باعث بروز این رفتارها می‌شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور گفت: آقای آشنا پروژه‌ای را کلید زده که بوی به هم زدن بازی در انتخابات از آن به مشام می‌رسد.

وی افزود: مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور از آنجایی که احساس می‌کند کاندیدایشان پاسخی برای سؤالات در مورد عملکرد چهار ساله دولت یازدهم ندارد، از طرف دیگر احساس می‌کند دولت فعلی شانس رأی‌آوری زیادی ندارد و روز به روز این شانس کمتر می‌شود، عباراتی را به زبان می‌آورد که دور از انتظار است و برای به هم زدن آرامش موجود و اینکه با ایجاد گرد و غبار برای مخفی کردن واقعیات این مطالب را مطرح می‌کند.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ بیان اینگونه مطالب از سوی مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور با هدف به حاشیه راندن مسائل اصلی از جمله معیشت مردم و بحث اشتغال و رونق اقتصادی است که از خواسته‌های اساسی مردم است و سعی می‌شود تا با ایجاد هیاهو و سر و صدا این مسائل مهم به فراموشی سپرده شود.

حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد:‌ از حدود ۱۵ روز قبل آقای آشنا گفته بود که آقای روحانی حاضر به مناظره نیست و اخیراً خبری در خبرگزاری‌ها به نقل از وی منتشر شد «کاندیداها باید مثل سگ از مجری برنامه بترسند» و شاهد مخالفت‌هایی از سوی مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور با اصل مناظره‌ها بودیم و شب گذشته خبری از طرف وی در یکی از خبرگزاری‌ها منتشر شده بود که تهدید کرده بود به اینکه در خصوص مناظره فتنه جدیدی را صورت می‌دهیم.

وی افزود: در مورد طرح سؤال مناظرات گفته بود که چرا این سؤالات در اتاق فکر صدا و سیما طراحی می‌شود و چرا این سؤالات در جای دیگر مطرح نمی‌شود؟

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: این آقایان می‌خواهند از الان شرایطی را به وجود آورند که اگر در انتخابات رأی نیاوردند، کشور را به هم بریزند و دستگاه مسئول باید مراقبت لازم را نسبت به این موضوع داشته باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *