آخرین اخبار

عضو هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر وروستا در استان اصفهان در گفت و گو با میزان: حضور گسترده مردم در انتخابات جدی است/ نکاتی که باید رئیس جمهور آینده حتما بداند

عضو هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر وروستا در استان اصفهان در گفت و گو با میزان: حضور گسترده مردم در انتخابات جدی است/ نکاتی که باید رئیس جمهور آینده حتما بداند خبرگزاری میزان- عضو هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر وروستا در استان اصفهان گفت:حضور گسترده مردم در انتخابات جدی است و مردم مثل […]

اشتراک گذاری
27 فروردین 1396
کد مطلب : 25778

عضو هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر وروستا در استان اصفهان در گفت و گو با میزان:

حضور گسترده مردم در انتخابات جدی است/ نکاتی که باید رئیس جمهور آینده حتما بداند

خبرگزاری میزان- عضو هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر وروستا در استان اصفهان گفت:حضور گسترده مردم در انتخابات جدی است و مردم مثل همیشه درصحنه حضور خواهند داشت و انتخابات پرشوری در پیش رو است.

 

 

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان درباره برگزاری انتخابات الکترونیک اظهار داشت: روش مفیدی است اما لازمست حداقل یک مرحله درکل کشور بصورت همزمان هم دستی و هم الکترونیک برگزار شود و اگر جواب داد، در دوره های بعدی انتخابات کاملا الکترونیکی برگزار شود.

 

وی درباره مهمترین نکته مورد توجه رئیس جمهور آینده اظهار داشت: دولت آینده بایستی برنامه مدون و مناسبی برای رفع چالش اقتصادی کشور داشته باشد.

 

این عضو هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر وروستا در استان اصفهان ادامه داد: ایجاد اشتغال، رونق اقتصادی و جلوگیری از واردات کالاهای مشابه ایرانی از مواردی است که رئیس جمهور آینده بایستی توجه ویژه ای به آن داشته باشد.

 

حاجی دلیگانی درباره میزان حضور مردم در انتخابات نیز عنوان داشت: حضور گسترده مردم در انتخابات جدی است و مردم مثل همیشه درصحنه حضور خواهند داشت و انتخابات پرشوری در پیش رو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *