آخرین اخبار

حاجی در تذکر شفاهی: وزرای بهداشت و کار مانع از افزایش قیمت داروهای بیماران خاص شوند+ صوت

  نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس از وزرای بهداشت و کار تقاضا کرد تا مانع از افزایش قیمت داروهای بیماران خاص شوند.   به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۱۶ فروردین ۹۶) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود افزود: قوه قضائیه، […]

اشتراک گذاری
16 فروردین 1396
کد مطلب : 25637

 

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس از وزرای بهداشت و کار تقاضا کرد تا مانع از افزایش قیمت داروهای بیماران خاص شوند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۱۶ فروردین ۹۶) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود افزود: قوه قضائیه، وزارت کشور، وزارت اقتصاد و بانک مرکزی باید هر چه سریع تر مشکل سپرده گذاران و سرمایه گذاران پدیده شاندیز، پردیسبان و ثامن الحجج را حل کند.

 

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار خطاب به وزرای بهداشت و تعاون ادامه داد: از اواخر سال ۹۵ قیمت داروهای بیماران خاص افزایش پیدا کرده که لازم است هر چه سریع تر این داروها به قیمت قبلی بازگشته و بیمه ها نیز وظیفه خود را انجام دهند. از سوی دیگر برخی داروخانه ها، داروهای مورد نیاز بیماران را با دفترچه نمی دهند که باید تجدیدنظر صورت بگیرد.

 

وی با یادآوری ماده ۱۶۷ قانون آیین نامه که براساس آن دولت باید قوانین آزمایشی را تعیین تکلیف کند، تاکید کرد: در این زمینه قانون رعایت نشده چرا که در طول مدت دولت یازدهم ۱۳ قانون آزمایشی وجود داشته که بی اعتبار شده است که در این زمینه دولت یازدهم نسبت به دولت های قبلی پیشتاز است و لازم بود این ۱۳ قانون در قالب لایحه ای به صورت تمدید یا اصلاح قوانین به مجلس ارائه می شد.

 

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: از این ۱۳ قانون ۴ مورد است که از ۴ ماه تا ۴ سال بی اعتبار شده و ۸ مورد از آن نیز از سوی مجلس تمدید یا دائمی گردیده است که یکی از این قوانین، قانون جامع مدیریت خدمات کشوری است که متاسفانه در گذشته به دلیل بی عدالتی و تبعیض بین حقوق کارکنان دولت صدمات زیادی به کشور تحمیل کرد./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *