آخرین اخبار

گام نهایی و آخر را در حمایت از ۶ میلیون نیازمند ازکارافتاده

ایسکا به نقل از همشهری:نمایندگان، گام نهایی و آخر را در حمایت از ۶ میلیون نیازمند ازکارافتاده برخواهند داشت. به گزارش ایسکانیوز به نقل از همشهری آنلاین، افزایش مستمری مددجویان نهادهای حمایتی به‌اندازه ۲۰درصد حداقل حقوق مصوب که پیش از این رئیس مجلس آن را یکی از بهترین تصمیم‌های مجلس توصیف کرده بود، یکی از […]

اشتراک گذاری
08 اسفند 1395
کد مطلب : 25133

ایسکا به نقل از همشهری:نمایندگان، گام نهایی و آخر را در حمایت از ۶ میلیون نیازمند ازکارافتاده برخواهند داشت.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از همشهری آنلاین، افزایش مستمری مددجویان نهادهای حمایتی به‌اندازه ۲۰درصد حداقل حقوق مصوب که پیش از این رئیس مجلس آن را یکی از بهترین تصمیم‌های مجلس توصیف کرده بود، یکی از این موارد است.

حسینعلی حاجی دلیکانی از نمایندگان پیگیر تصویب این موضوع در مجلس قبل و این مجلس، به هشمهری می‌گوید: «این موضوع سابقه زیادی دارد. در مجلس قبل تقریبا همه نمایندگان موافق تصویب طرح ۶میلیون نفر تلاش کردند و در این مجلس هم عده زیادی از آنها پیگیر این موضوع هستند. برای اینکه از اجرای طرح مطمئن شویم، تبصره‌ای پیشنهاد کرده‌ایم که بر اولویت مستمری این افراد نسبت به یارانه عموم مردم تأکید می‌کند. علاوه بر این دولت را مکلف می‌کند این منابع را به‌صورت ماهانه در اختیار نهادهای حمایتی بگذارد تا آنها هم مستمری‌ها را ماهانه پرداخت کنند.»

به این ترتیب و با تصویب این تبصره نمایندگان، گام نهایی و آخر را در حمایت از ۶ میلیون نیازمند ازکارافتاده برخواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *