آخرین اخبار

حاجی در تذکری خطاب به لاریجانی :نحوه ملاقات مردم و مراجعه کنندگان با نمایندگانشان در مجلس در شان خانه ملت نیست.

حاجی در تذکری خطاب به لاریجانی :نحوه ملاقات مردم و مراجعه کنندگان با نمایندگانشان در مجلس در شان خانه ملت نیست. انتقاد از صف های طولانی مردم برای دیدار با نمایندگان به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۲۷ […]

اشتراک گذاری
27 بهمن 1395
کد مطلب : 25068

حاجی در تذکری خطاب به لاریجانی :نحوه ملاقات مردم و مراجعه کنندگان با نمایندگانشان در مجلس در شان خانه ملت نیست.

انتقاد از صف های طولانی مردم برای دیدار با نمایندگان

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۲۷ بهمن) پارلمان در تذکری گفت: نحوه ملاقات مردم و مراجعه کنندگان با نمایندگانشان در خانه ملت در شان خانه ملت نیست.

وی افزود: بارها مشاهده شده که مردم و مراجعه کنندگان برای ملاقات با نمایندگان در صف های طولانی در گرما، سرما، زمستان و باران و برف معطل می شوند که لازم است برای این موضوع تمهیداتی اندیشیده شود.

حاجی دلیگانی افزود: چرا مردم باید برای دیدار با نمایندگانشان تا این اندازه معطل شوند و کسی هم پاسخگو نباشد؟

لاریجانی که ریاست جلسه را برعهده داشت، در پاسخ به تذکر نماینده شاهین شهر در مجلس، گفت: این مسئله جزو نظامات حفاظت مجلس است و مسئولان حفاظت مجلس در این زمینه تصمیم می گیرند، اگر شما می خواهید نظامات دیگری باشد، جای دیگری را برای ملاقات در نظر بگیرید !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *