آخرین اخبار

حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با فارس خبر داد: رفع ایرادات شورای نگهبان به برنامه ششم توسعه در کمیسیون تلفیق

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه از رفع ایرادات شورای نگهبان به برنامه ششم توسعه و پابرجا ماندن ایرادات مجمع تشخیص مصلحت نظام به این لایحه خبر داد. حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون تلفیق […]

اشتراک گذاری
24 بهمن 1395
کد مطلب : 25026

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه از رفع ایرادات شورای نگهبان به برنامه ششم توسعه و پابرجا ماندن ایرادات مجمع تشخیص مصلحت نظام به این لایحه خبر داد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: در جلسه امروز اکثریت اعضای کمیسیون بر این امر اتفاق نظر داشتند که به مجمع تشخیص مصلحت نظام چنانچه ایرادی به لایحه برنامه ششم دارد، باید آن را از طریق شورای نگهبان به مجلس ارائه کند و ما نمی‌توانیم به ایرادات ۲ نهاد رسیدگی کنیم.

وی افزود: بر این اساس اعضای کمیسیون تلفیق بدون ورود به جزئیات ایرادات وارد از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام به لایحه برنامه ششم ایرادات وارده از سوی شورای نگهبان به این لایحه را بررسی و اصلاح کردند.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه شش توسعه اظهار داشت: در جریان اصلاح ایرادات شورای نگهبان به لایحه برنامه ششم توسعه ماده ۱۳۵ این لایحه که در مورد اعلام دارایی‌های مسئولان بود، حذف شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *