آخرین اخبار

حاجی‌: وزیر نیرو با تمام توان نسبت به رفع مشکل آب‌وبرق خوزستان اقدام کند

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: به عنوان نماینده تمام ملت ایران در مجلس از وزیر نیرو می‌خواهم تا تمام توان خود را برای رفع مشکل آب‌وبرق استان خوزستان به کار گیرد. حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار  در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار […]

اشتراک گذاری
23 بهمن 1395
کد مطلب : 25006

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: به عنوان نماینده تمام ملت ایران در مجلس از وزیر نیرو می‌خواهم تا تمام توان خود را برای رفع مشکل آب‌وبرق استان خوزستان به کار گیرد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار  در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به قطع برق و آب تعدادی از شهرهای استان خوزستان از صبح امروز گفت: با توجه به سکونت تعدادی از شهروندان خوزستانی در شهرستان شاهین‌شهر، بنده خود را علاوه بر مردم شاهین‌شهر، نماینده مردم خوزستان و البته تمام ملت ایران در مجلس می‌دانم و از وزیر نیرو می‌خواهم تا تمام توان خود را برای حل مشکل آب و برق استان خوزستان به کار گیرد.

وی افزود: انتظار ما از رئیس سازمان حفاظت محیط زیست این است که وقت بیشتری را برای حل مشکلات زیست محیطی استان خوزستان صرف کند.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز رئیس سازمان محیط زیست با مجمع نمایندگان استان اصفهان، اظهار داشت: با توجه به مشکلات مردم استان خوزستان، ما از رئیس سازمان محیط زیست می‌خواهیم جلسه خود با مجمع نمایندگان اصفهان را تعطیل کند و با حضور در استان خوزستان راهکاری برای مشکل اساسی ریزگردها در خوزستان در نظر گیرد.

به گزارش فارس، از صبح امروز آب و برق تعدادی از شهرهای استان خوزستان ازجمله مرکز این استان قطع و متعاقب آن مدارس و ادارات این شهرها تعطیل شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *