آخرین اخبار

حاجی‌: مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را می‌دهند

حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با تسنیم: مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را می‌دهند نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس گفت: بدون شک مردم با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را می‌دهند.   حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای […]

اشتراک گذاری
20 بهمن 1395
کد مطلب : 24945

حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با تسنیم:

مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را می‌دهند

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس گفت: بدون شک مردم با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را می‌دهند.

 

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به فرا رسیدن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: ۲۲ بهمن پیروزی مردم مسلمان ایران بر ظلم و استکبار جهانی است، ظلمی که از سوی رژیم طاغوتی در داخل بر مردم اعمال می‌شد.

 

وی با بیان اینکه ۲۲ بهمن پاسخی به تاریکی‌ها و ظلماتی بود که بیش از ۵۰ سال از سوی رژیم پهلوی بر مردم اعمال می‌شد، گفت: مردم مسلمان ایران جز آزادی، استقلال و حکومت اسلامی چیز دیگری نمی‌خواستند، دقیقا مطابق با شعاری که مردم در گوشه و کنار کشور آن را سر می‌دادند.

 

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس با اشاره به اظهارات و اقدامات رئیس‌جمهور جدید آمریکا، تصریح کرد: این اظهارات آنها علیه مردم ایران از موضع ضعف است نه قدرت. آنها از قدرت جمهوری اسلامی ایران وحشت دارند، چرا که جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک ابرقدرت در منطقه و در دنیا می‌درخشد و بدون شک مردم با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را می‌دهند.

 

حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد: موفقیت‌های ایران در منطقه از جمله در عراق، سوریه، جنوب لبنان و فلسطین دال بر مدیریت قدرتمند ایران ایران است و اقدامات و اظهارات ترامپ هم از سر جنون و عصبانیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *