آخرین اخبار

تذکر کتبی آقای حاجی از رئیس جمهور

در سال های گذشته به صورت معمول و با افزایش نرخ حامل های انرژی برخی از کالاها و اقلام اساسی مایحتاج مردم با افزایش قیمت مواجه می شد. ولی متأسفانه سال های اخیر این گرانی ها در یک سال چند بار اتفاق افتاده و باعث شده که مردم فشار مالی بیشتری را بر دوش خود […]

اشتراک گذاری
10 بهمن 1395
کد مطلب : 24681

در سال های گذشته به صورت معمول و با افزایش نرخ حامل های انرژی برخی از کالاها و اقلام اساسی مایحتاج مردم با افزایش قیمت مواجه می شد.

ولی متأسفانه سال های اخیر این گرانی ها در یک سال چند بار اتفاق افتاده و باعث شده که مردم فشار مالی بیشتری را بر دوش خود احساس کنند.

سخنان پی در پی دکتر روحانی رئیس جمهور در خصوص کاهش تورم و گذر از رکود و قابل لمس نبودن این آمار ها در زندگی روزمره مردم، آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی را بر آن داشت تا در تذکری کتبی خطاب به حجت الاسلام روحانی، ضرورت نظارت و جلوگیری از افزایش بی رویه و خارج از ظابطه قیمت کالاهای اساسی مورد نیاز مردم را گوشزد نمایند.

در تذکر کتبی حسینعلی حاجی آمده است:

جناب آقای رئیس جمهور!

همانطور که جنابعالی اذعان نمودید کاهش تورم باید در زندگی مردم ملموس و مشهود باشد.

قطعا جنابعالی مطلع هستید که در سال جاری در چند نوبت اقلام اساسی و مایحتاج اصلی مردم مانند لبنیات، گوشت، حبوبات و … افزایش قیمت بی رویه داشته است. زندگی صرفاً برای زنده ماندن هم حداقل هایی نیاز دارد که قاطبه مردم از تأمین بدون دغدغه آن محرومند.

لذا لازم است دستور فرمائید نسبت به تأمین مایحتاج مردم به قیمت مناسب و کنترل افزایش قیمت ها نظارت و اقدام لازم معمول گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *