آخرین اخبار

گفتگوی تفلنی آقای حاجی با برنامه پیک بامدادی

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی در گفتگوی تفلنی با برنامه پیک بامدادی دوشنبه ۶ دی ماه ۹۵ رادیو ایران با موضوع ارجاع ماده ۱۳ لایحه برنامه ششم توسعه در خصوص همسان سازی حقوق بازنشستگان به کمیسیون، شرکت کرد. آقای […]

اشتراک گذاری
07 دی 1395
کد مطلب : 24163

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی در گفتگوی تفلنی با برنامه پیک بامدادی دوشنبه ۶ دی ماه ۹۵ رادیو ایران با موضوع ارجاع ماده ۱۳ لایحه برنامه ششم توسعه در خصوص همسان سازی حقوق بازنشستگان به کمیسیون، شرکت کرد.

آقای حاجی فرصت بررسی لایحه برنامه ششم توسعه را فرصتی مناسب برای این طرح دانست و گفت: در کمیسیون این موضوع مطرح شد و رأی آورد و امیدواریم در صحن علنی نیز به تصویب نمایندگان برسد.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور با بیان اینکه ایراداتی که در صحن با این ماده گرفته شد مربوط به قسمت همسان سازی حقوق بازنشستگان نیست، افزود: در بند (ج) ماده (۱۳) این موضوع مصوب شد و به اعتقاد ما هیچ مشکلی ندارد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم و دهم طبق مصوبه مجلس، اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران در طول سال های برنامه ششم را وظیفه تأمین اجتماعی دانست و افزود: در صورتی که این طرح به تصویب نمایندگان مجلس برسد مراحل آن تا پایان سال ۹۶ به اتمام می رسد و اجرایی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *