آخرین اخبار

درخواست نمایندگان: فایل صوتی اظهارات ظریف را منتشر کنید

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار از جمع‌آوری امضا برای درخواست از رئیس مجلس به منظور انتشار فایل صوتی اظهارات وزیر امور خارجه در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص مذاکرات هسته‌ای خبر داد. صراط: نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار  از جمع‌آوری امضا برای درخواست از رئیس مجلس به […]

اشتراک گذاری
04 دی 1395
کد مطلب : 24138

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار از جمع‌آوری امضا برای درخواست از رئیس مجلس به منظور انتشار فایل صوتی اظهارات وزیر امور خارجه در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص مذاکرات هسته‌ای خبر داد.

صراط: نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار  از جمع‌آوری امضا برای درخواست از رئیس مجلس به منظور انتشار فایل صوتی اظهارات وزیر امور خارجه در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص مذاکرات هسته‌ای خبر داد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، گفت: نمایندگان با جمع‌آوری امضا طی درخواستی از رئیس مجلس می خواهند که فایل صوتی و متن مشروح مذاکرات جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با وزیر امور خارجه در خصوص مذاکرات هسته‌ای را منتشر کنند.

وی افزود: این تصمیم پس از مواجه شدن نمایندگان و خبرنگاران با درب بسته کمیسیون امنیت ملی که بنا بود فایل صوتی مذکور با حضور خبرنگاران و تعدادی از نمایندگان در آنجا پخش شود اتخاذ شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *