آخرین اخبار

حاجی در جمع پیشکسوتان سپاه: بصیریت افزایی، صراحت و شجاعت در بیان برای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، رسالت امروز نسل انقلاب است

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی، پنجشنبه ۲۷ آذر ۹۵ در جمع بازنشستگان سپاه شاهین شهر و میمه حضور یافت و به ایراد سخن پرداخت. آقای حاجی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم […]

اشتراک گذاری
03 دی 1395
کد مطلب : 24125

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی، پنجشنبه ۲۷ آذر ۹۵ در جمع بازنشستگان سپاه شاهین شهر و میمه حضور یافت و به ایراد سخن پرداخت.

آقای حاجی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و امام خمینی (ره)، جهاد کبیر را نسخه شفا بخش کشور دانست و گفت: دشمنان ما با نفوذ در سطح تصمیم سازان و تصمیم گیران کشور و با ارائه گزارشات و پیشنهاداتی که مورد نظر خودشان است، نظام محاسباتی مسئولین کشور را دچار اشتباه می کند و توانایی ها، ظرفیت های که در کشور وجود دارد را کم رنگ جلوه می دهند.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور ایستادگی در عرصه های گوناگون را وظیفه همگان دانست و ضمن اشاره به نفوذ دشمن در عرصه فرهنگی، افزود: دشمن با استفاده از شبکه های اجتماعی، قصد نفوذ در بین افکار جامعه و تغیر تفکر انقلابی مردم را دارد تا از این طریق ضربه مهلکی به مسائل فرهنگی ما وارد کند.

عضو کمیسون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس وظیفه کسانی که در انقلاب و دفاع مقدس حضوری برجسته داشتند را، دفاع از آرمان های بلند شهدا و امام راحل(ره) عنوان نمود و اظهار داشت: بصیریت افزایی، صراحت و شجاعت در بیان برای دفاع از آرمان ها و معیارهای انقلاب اسلامی، وظیفه و رسالتی است که امروزه بر دوش نسل انقلاب است که اگر این آرمان ها و اهداف دفاع مقدس و شهدای والا مقام را به نسل های بعدی انتقال ندهیم از آنها نباید انتظار ایستادگی در مقابل دشمن را داشته باشیم.

حسینعلی حاجی به وظایف نماینده اشاره کرد و ضمن تاکید بر رساندن صدای مردم به مسئولین، گفت: یکی از وظایف نماینده هوشیاری در همه مسائل است. اخیراً موضوع تحقیق و تفحص از افراد دو تابعیتی را در مجلس مطرح کردیم که به لطف خدا در صحن علنی هم رأی آورد.

وی در این خصوص افزود: دشمنان ما در صدد نفوذ در بین مدیران کشور هستند و از طریق افراد دو تابعیتی که در موضوع برجام نیز حضور داشتند، قصد پیاده سازی اهداف خود را دارند. کسی که تابعیت دوم را از کشوری می پذیرد دیگر نمی تواند در مواقع حساس که باید از حقوق ملت ایران دفاع کند ایستادگی کند. به همین جهت این طرح را ارائه کردیم و بنده هم به عنوان عضو کمیته این تحقیق و تفحص پای احقاق حقوق ملت ایران ایستاده ام.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر اینکه ما نسب به مردم رسالت داریم، به ۲۵ میلیارد دلار قاچاق سالانه و طرح تحقیق و تفحصی که در این زمینه به هیأت رئیسه ارائه داد شده اشاره نمود و خاطر نشان ساخت: طرحی را نیز در خصوص کاهش روابط دیپلماتیک با انگلیس خبیث طراحی کرده و ارائه دادیم.

آقای حاجی به موضوع گیاهان تراریخته نیز اشاره و ضمن بیان تئوری کسینجر (طراح گیاهان تراریخته) که می گوید «اگر
می خواهید دولت ها کنترل کنید نفت را کنترل کنید و اگر می خواهید ملت ها را کنترل غذا را کنترل کنید» گفت: سردخانه بسیار بزرگی در قطب شمال به منظور جمع آوری انواع بذرها از سراسر جهان و عقیم کردن آنها، ایجاد کرده اند که این بسیار خطرناک است. در اقدام بعدی به شناسایی ژنوم های اقوام مختلف ایرانی پرداخته و در حال تحقیق بر روی این اقوام هستند تا بتوانند از طریقی زیستی برای نسل های آینده ایجاد مشکل کنند.

نماینده قوه مقننه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان اصفهان وظیفه ایجاد کنندگان انقلاب، پاسداران انقلاب و اداره کنندگان جنگ تحمیلی را شناخت دقیق دشمن و جنگ نرم عنوان نمود و خاطر نشان ساخت: همه ما نسبت به مردم رسالت داریم و باید به آنها کمک کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *