آخرین اخبار

پیگیری احداث درمانگاه تامین اجتماعی برخوار

حماسه سازان؛ احداث درمانگاه تأمین اجتماعی در شهرستان برخوار از موضوعات مورد نظر نماینده مردم شریف شهرستان­های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بوده که با پیگیری های متعددی برای اجرایی شدن همراه بوده است. پس از پیگیری های گوناگون که منجر به صورتجلسه هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی مبنی بر […]

اشتراک گذاری
29 آذر 1395
کد مطلب : 24083

حماسه سازان؛ احداث درمانگاه تأمین اجتماعی در شهرستان برخوار از موضوعات مورد نظر نماینده مردم شریف شهرستان­های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بوده که با پیگیری های متعددی برای اجرایی شدن همراه بوده است.

پس از پیگیری های گوناگون که منجر به صورتجلسه هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی مبنی بر واگذاری زمین توسط مسئولین شهرستان گردید، شورای اسلامی شهر دولت آباد، زمینی جهت احداث این درمانگاه اختصاص داد.

آقای حاجی ضمن ارسال این صورتجلسه خطاب به رئیس سازمان تأمین اجتماعی در تاریخ ۷ مهر ۹۵ از ایشان خواست اقدامات لازم را انجام دهد.

محمد علی موهبتی رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل موسسه املاک و مستغلات تأمین اجتماعی نیز در نامه ۷ آذر ۹۵ خطاب به دکتر اعتصام پور مدیرکل درمان تأمین اجتماعی استان اصفهان این واگذاری را اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *