آخرین اخبار

حاجی دلیگانی در گفت وگو با خبرگزاری دانشجو: نگاه‌های سیاسی در تخصیص بودجه نباید تاثیر بگذارد/ چرا بودجه موسسه حفظ و نشر امام خمینی(ره) ۷ برابر شد؟

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: فردای روز قیامت باید نسبت به هر ریالی که براساس سلیقه شخصی و جدا از چارچوب ها و اصول به نهادی بودجه و اعنبار تخصیص داده و یا هزینه کردیم جوابگو باشیم. حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری […]

اشتراک گذاری
23 آذر 1395
کد مطلب : 23999

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: فردای روز قیامت باید نسبت به هر ریالی که براساس سلیقه شخصی و جدا از چارچوب ها و اصول به نهادی بودجه و اعنبار تخصیص داده و یا هزینه کردیم جوابگو باشیم.

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به افزایش ۷ برابری اعتبارات موسسه حفظ و نشر آثار امام نسبت به سال ۹۲، اظهار داشت: نباید  در تخصیص اعتبارات و بودجه به نهادها جهت‌گیری و سلایق سیاسی تاثیر بگذارد.

 

وی با بیان اینکه بودجه باید براساس چارچوب ها و معیارهای تعیین شده به ارگان های گوناگون تخصیص یابد، افزود: فردای روز قیامت باید نسبت به هر ریالی که براساس سلیقه شخصی و جدا از چارچوب ها و اصول به نهادی بودجه و اعنبار تخصیص داده و یا هزینه کردیم جوابگو باشیم.

 

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در پایان ضمن تاکید بر اینکه اختصاص بودجه و اعتبار به ارگان ها و سازمان های مختلف باید براساس ظرفیت آنها داده شود، خاطرنشان کرد: باید در شرایط مهم و حساس فعلی از اسراف و تبذیر پرهیز کنیم چراکه برای منافع کشور می تواند بسیار مشکل ساز باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *