آخرین اخبار

حاجی دلیگانی در واکنش به افزایش بودجه عمرانی سال ۹۶؛ رونق بازار سرمایه با جلب اعتماد بخش خصوصی محقق می‌شود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:افزایش رقم بودجه عمرانی سال ۹۶ به شرطی رونق این حوزه و بازار سرمایه را به همراه دارد که دولت اعتماد بخش خصوصی را برای مشارکت در این طرح ها جلب نماید. حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی  در گفت […]

اشتراک گذاری
20 آذر 1395
کد مطلب : 23981

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:افزایش رقم بودجه عمرانی سال ۹۶ به شرطی رونق این حوزه و بازار سرمایه را به همراه دارد که دولت اعتماد بخش خصوصی را برای مشارکت در این طرح ها جلب نماید.

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی  در گفت وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین، به افزایش ۹ درصدی بودجه  عمرانی سال ۹۶نسبت به سال ۹۵ اشاره کرد و گفت: این افزایش رونقی را نه در بخش عمرانی  محقق ونه در بازار سرمایه  شاهد  تحریک  این بازار ایجاد خواهد کرد.

وی افزود:عددی که در بودجه برای این بخش در نظر گرفته شده مهم نیست ، رقم  مصوب آن اهمیت دارد.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: درست است که رقم بودجه عمرانی  افزایش یافته، اما وقتی  این رقم اعتماد پیمانکاران  را جلب نکند وبرای رونق  فضای بازار کار وحوزه عمرانی اثربخشی مثبتی نداشته باشد ،این افزایش بی فایده خواهد بود.

به اعتقاد حاجی دلیگانی دولت باید اعتماد سازی کند  تا ضمن مشارکت بخش خصوصی و پیمانکاران  در طرح های عمرانی  شاهد رونق بازار سرمایه نیز باشیم.

وی  در پایان گفت: امیدواریم بودجه عمرانی مصوب سال ۹۶رونق این حوزه  و بازار سرمایه  را به همراه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *