آخرین اخبار

حضور آقای حاجی در دانشگاه مهاجر

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه ۱۱آذر۹۵ با حضور در دانشگاه فنی شهید مهاجر با دکتر شمس دیدار کرد. دکتر شمس رئیس دانشگاه مهاجر ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور آقای حاجی در این دانشگاه به ارائه گزارشی از عمکرد دانشگاه مطبوع […]

اشتراک گذاری
16 آذر 1395
کد مطلب : 23917

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه ۱۱آذر۹۵ با حضور در دانشگاه فنی شهید مهاجر با دکتر شمس دیدار کرد.

دکتر شمس رئیس دانشگاه مهاجر ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور آقای حاجی در این دانشگاه به ارائه گزارشی از عمکرد دانشگاه مطبوع خود پرداخت و مهمترین مشکل این مرکز آموزشی را نبود سرانه دانشگاهی و کمبود اعتبارات برشمرد و خواستار پیگیری آقای حاجی به عنوان تنها نماینده استان اصفهان در کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس جهت تأمین اعتبارات مالی دانشگاه فنی و حرفه ای و احتساب سرانه وزارت علوم برای این دانشگاه شد.

آقای حاجی نیز، تربیت نیروی کارآمد را شاخصه مهم این دانشگاه دانست و ضمن توجه ویژه و اصولی به بحث پژوهش در این دانشگاه بر پیگیری موضوع اعتبارات دانشگاه فنی و حرفه ای در بودجه سال ۹۶ تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *