آخرین اخبار

نماینده مجلس: دولت برای فرار از پاسخگویی با شگردهای خاص به فرعیات می پردازد

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه عموما دولت برای فرار از پاسخگویی با شگردهای خاص خود در صدد مطرح کردن موضوعات فرعی بر می آید، گفت: اهداف اساسی انقلاب اسلامی ایران نباید هیچگاه فراموش شود. به گزارش پورتال خبری کاشان، حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با […]

اشتراک گذاری
15 آذر 1395
کد مطلب : 23894

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه عموما دولت برای فرار از پاسخگویی با شگردهای خاص خود در صدد مطرح کردن موضوعات فرعی بر می آید، گفت: اهداف اساسی انقلاب اسلامی ایران نباید هیچگاه فراموش شود.
به گزارش پورتال خبری کاشان، حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا در کاشان، با تأکید بر اینکه در جمهوری اسلامی ایران اصل مردم هستند، گفت: مسؤولان باید خود را در خدمت مردم ببینند و بر حل مسائل اساسی جامعه تمرکز کنند.
 
وی افزود: آنچه برای مردم موضوعیت ندارد را نباید مسؤولان به آن بپردازند، چرا که پرداختن به این مسائل سبب وقت کشی و دور ماندن از اصول می شود.
 
حاجی دلیگانی با بیان اینکه انتظار مردم از قوه مجریه و مقننه ایجاد اشتغال است، گفت: جوانانی که دارای تحصیلات عالیه هستند و تا کنون نتوانتسه اند شغلی مناسب را برگزینند و همچنین افرادی که شغل خود را از دست داده و سرپرستی خانواری را به عهده دارند و کمرشان زیر بار زندگی خم شده است را باید مورد توجه قرارداد.
 
نماینده مردم شاهین شهرو میمه و برخوار ، مسکن را از دیگر مسائل پیش روی جوانان دانست و بیان کرد: چند سالی است که از سوی دستگاه های ذی ربط هیچ حمایتی برای مسکن جوانان انجام نمی شود، از این رو با رکود در بازار مسکن مواجه هستیم.
 
وی تأکید کرد: ازدواج جوانان و پرداخت وام اندک به مزدوجین با شرایط سخت و نوبت طولانی از دیگر مسائل اساسی جامعه است که مسؤولان باید به آن بپردازند.
 
حاجی دلیگانی همچنین با اشاره به اینکه دستهایی پشت پرده به جای پرداختن به اصول به فرعیات می پردازند، گفت: برخی با هدف غافل کردن مردم از مطالبات اساسی خود، برخی مسائل حاشیه ای را به صورت داغ مطرح می کنند تا مردم بیان خواسته های اصلی خود را فراموش کنند.
 
نماینده مردم شاهین شهرو میمه و برخوار با تأکید براینکه عموما دولت برای فرار از پاسخگویی با شگردهای خاص خود در صدد مطرح کردن موضوعات فرعی بر می آید، گفت: اهداف اساسی انقلاب اسلامی ایران نباید هیچگاه فراموش شود

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *