آخرین اخبار

حاجی‌دلیگانی به فارس خبر داد سؤال نمایندگان از ظریف درباره عدم پیش‌بینی تمهیدات لازم درقبال کارشکنی آمریکا در برجام

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس از طرح سؤال نمایندگان از ظریف درباره عدم پیش‌بینی تمهیدات لازم درقبال کارشکنی‌های آمریکا در برجام خبر داد. حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: با توجه به عهدشکنی‌های آمریکا در روند اجرای برجام از جمله تمدید ۱۰ ساله قانون تحریم‌ها علیه ایران […]

اشتراک گذاری
13 آذر 1395
کد مطلب : 23858

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس از طرح سؤال نمایندگان از ظریف درباره عدم پیش‌بینی تمهیدات لازم درقبال کارشکنی‌های آمریکا در برجام خبر داد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: با توجه به عهدشکنی‌های آمریکا در روند اجرای برجام از جمله تمدید ۱۰ ساله قانون تحریم‌ها علیه ایران و عدم انجام اقدامات لازم از سوی وزارت امور خارجه برای مقابله با این بدعهدی‌ها، سؤال از وزیر امور خارجه در دستور کار قرار دارد.

وی افزود:‌ چنانچه طرح سؤال از وزیر کارساز نباشد قطعا از ابزارهای نظارتی دیگر در مجلس در خصوص این موضوع استفاده خواهیم کرد.

نماینده مردم شاهین‌شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پیش از این وزیر امور خارجه در صحبت‌های خود در صحن علنی مجلس و در پاسخ به این سؤال که اگر قانون تحریم‌ها علیه ایران در آمریکا تمدید شود چه برنامه‌ای دارید، وزیر امور خارجه عنوان کرده بود ما قطعا این عنوان را نقض برجام می‌دانیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *