آخرین اخبار

با مصوبه امروز کمیسیون تلفیق حداقل حقوق کارگران به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی پرداخت می‌شود

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم از مصوبه این کمیسیون برای پرداخت حداقل حقوق کارگران مصوب شورای عالی کار به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی خبر داد. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت:‌ اعضای کمیسیون تلفیق […]

اشتراک گذاری
13 آذر 1395
کد مطلب : 23852

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم از مصوبه این کمیسیون برای پرداخت حداقل حقوق کارگران مصوب شورای عالی کار به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی خبر داد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت:‌ اعضای کمیسیون تلفیق برنامه ششم مصوب کردند که حداقل حقوق کارگران مصوب شورای عالی کار به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی پرداخت شود.

وی افزود: با اجرای این مصوبه حقوق پرداختی به خانواده‌های تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد، حداقل دو برابر افزایش پیدا می‌کند.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه اظهار داشت: پیش از این در کمیسیون تلفیق مصوب شده بود که در برنامه ششم ۰.۵ درصد از بودجه سالانه به سازمان صداوسیما اختصاص داده شود که در جلسه امروز به منظور مقابله با شبیخون فرهنگی دشمن این میزان به ۰.۷ درصد افزایش پیدا کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *