آخرین اخبار

حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با فارس: باج دادن به طرف مقابل در مذاکرات چیزی جز نکبت به دنبال ندارد/ پیش‌آورندگان وضع موجود پاسخگو باشند

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس با بیان اینکه منفعلانه عمل کردن و باج دادن به طرف مقابل در مذاکرات چیزی جز نکبت به دنبال نخواهد داشت، گفت: کسانی که باعث شدند این شرایط برای کشور پیش‌ بیاید، به مردم پاسخگو باشند. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار […]

اشتراک گذاری
09 آذر 1395
کد مطلب : 23820

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس با بیان اینکه منفعلانه عمل کردن و باج دادن به طرف مقابل در مذاکرات چیزی جز نکبت به دنبال نخواهد داشت، گفت: کسانی که باعث شدند این شرایط برای کشور پیش‌ بیاید، به مردم پاسخگو باشند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی براینکه تعجیل در روند بررسی و قبول برجام مورد وارد آمدن خساراتی به کشور شد، گفت: ما در همان زمان نیز اعلام می‌کردیم که نحوه مذاکرات تیم مذاکره کننده و تصمیم‌گیری‌های آنها و منفعلانه عمل کردن این تیم و باج دادن به طرف مقابل سرانجامی جز نکبت برای ایران نخواهد داشت.

وی افزود: در زمان مذاکرات هسته‌ای طرح سه فوریتی توقف مذاکرات به آن نحو را در مجلس مطرح کردیم، اما عده‌ای آن را برنتافتند و ما را تندرو خواندند و برخوردی این چنینی با موضوع داشتند.

نماینده مردم شاهین‌شهرو میمه و برخوار در مجلس اظهار داشت: ما امروز خوشحال نیستیم که پیش‌بینی‌ها و صحبت‌هایمان درباره برجام و خسارت آن برای کشور محقق شده اما آنهایی که باعث شده‌اند تا ما امروز شاهد این وضعیت درخصوص برجام باشیم باید به ملت ایران پاسخ دهند که چرا با مصالح کشور و با منافع ملت اینچنین رفتار کردند.

حاجی دلیگانی در پایان خاطرنشان کرد: در برجام هر آنچه که ما باید به آن عمل می‌کردیم، انجام دادیم اما طرف مقابل به تعهدات خود عمل نکرد و حتی دست پیش را هم گرفته‌ و تحریم‌های خود را علیه کشورمان تمدید می‌کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *