آخرین اخبار

حاجی در اجتماع بزرگ بسیجیان برخوار: بصیرت افزایی، دفاع از ارزشها ،اجماع سازی وتذکر به مسئولین چهار وظیفه اصلی در مقابله با پروژه نفوذ است.

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۵ آذر ۹۵ در اجتماع بزرگ  بسیجیان  شهرستان برخوار  به مناسبت  بزرگداشت هفته بسیج سخنرانی کرد . حسینعلی حاجی ،با اشاره به سخنان ارزشمند رهبر معظم انقلاب  اسلامی ،ملهم شدن امام خمینی (ره)از جانب پروردگار برای تاسیس بسیج […]

اشتراک گذاری
07 آذر 1395
کد مطلب : 23794

photo_2016-11-27_15-17-26

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۵ آذر ۹۵ در اجتماع بزرگ  بسیجیان  شهرستان برخوار  به مناسبت  بزرگداشت هفته بسیج سخنرانی کرد .

حسینعلی حاجی ،با اشاره به سخنان ارزشمند رهبر معظم انقلاب  اسلامی ،ملهم شدن امام خمینی (ره)از جانب پروردگار برای تاسیس بسیج مستضعفین را بسیار مهم  خواند وافزود:قرار است انقلاب اسلامی،دست به دست توسط جوانان از نسلی به نسل دیگر منتقل شود واین نیروی جوانی است  که حراست از انقلاب را بعهده  داردونمونه آشکار آن دفاع  از سرزمین  در جنگ تحمیلی ۸ ساله بود که پاسداری از کیان کشور بخوبی انجام شد.واگر جوانان نبودند کشور ما تجزیه شده بود.

وی اهداف تبیین شده توسط معمار کبیر انقلاب را دست یافتنی توصیف کرد واظهارداشت:اهداف بزرگی داریم که هنوز به بخشی از آنها نرسیده ایم وبا همت شما جوانان عزیز که امانتداران این نهضت هستید انشاء الله  به آنها  دست خواهیم یافت.

حاجی در همین زمینه ادامه داد:استمرار مردم سالاری دینی یکی ازاهداف این نهضت بود ویکی از مظاهر مردم سالاری دینی همین بسیج است چون ازمتن مردم است ودر عین حال در حاکمیت حضور دارد.

ایشان حفظ استقلال وامنیت کشور را مرهون فداکاری همه نیروها بخصوص نیروهای بسیجی عنوان کرد وافزود:یک روزی آرزوی امام راحل(ره)تشکیل بسیج جهان اسلام بود وبه شما بشارت دهم که آن آرزو امروز در منطقه غرب آسیا اتفاق افتاده است.

عضو کمیسیون برنامه ،بودجه ومحاسبات مجلس دهم به برنامه ریزی دشمن برای اجرای پروژه “نفوذ” اشاره کرد وخاطرنشان ساخت: با این پروژه علاوه بر مدیران ،در سطح تصمیم سازی وتصمیم گیری تغییراتی در ادراکات ،باورها ومحاسبات صورت میگیرد ومتاسفانه در موارد حساسی از سطوح توانسته اند نفوذ کنند وحضور اثرگذار شما میتواند این فتنه را خاموش کند.

وی با طرح این سئوال که چرا دشمن از این راه قصد ضربه زدن به نظام را دارد پاسخ داد: فضای خاص کشور ،دشمن را به طمع انداخت تا آنها به تدریج با استحاله، به دنبال براندازی باشنداما به لطف پروردگارنقشه آنان توسط دوستداران انقلاب بی اثر خواهد شد.

حسینعلی حاجی در این زمینه وظایفی را برای مقابله باپروژه نفوذ ودر قالب جهاد کبیر تعریف کرد.

ایشان بصیرت افزایی را اولین اقدام دربرابر این فتنه عنوان کرد وافزود: رصد هوشمندانه اتفاقات وتصمیم گیری به موقع سبب می شود تا یوم اللهی همچون ۹ دی بوجود آید که آتش آشوب هشت ماهه فتنه گران را به یکباره خاموش کند.

یادگار سالهای دفاع مقدس در تشریح وظیفه دوم در مقابل پروژه نفوذ اظهار داشت: دفاع از ارزش هایی که شهدا بخاطر آن جانشان را فدا کردند تکلیف ماست اگردوست دارید شهید شوید یا در راه شهدا قدم بردارید دفاع زبانی از آرمانهای شهدا ،حداقل کاری است که می توانید انجام دهید تا این ارزشها برای همیشه زنده بماند.

حاجی ادامه داد: اجماع سازی واقناع سازی وظیفه دیگری است که در راستای مبارزه با نفوذ برعهده ماست.اینکه بایستی بقیه جامعه را نیز با خود همراه کنیم وهرکدام از شما یک گردانی، یک گروهی ،یک جمعی رادر این مسیر قانع کنید ،به اجماع برسانید وهدایت آنها را در جهاد کبیر بعهده بگیرید.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کل کشور به تصویب قانون امربه معروف ونهی از منکر پس از ۳۷ سال در مجلس شورای اسلامی وحمایت از آمربه معروف در این قانون اشاره واضافه کرد: وظیفه چهارم در مواجهه با پروژه نفوذ ،تذکر دادن به مسئولین است.بایستی خواسته های مردم را به مسئولین گوشزد کنیم تا دچار غفلت نشوند ودچار غفلت نشویم چرا که دچار اشتباه می شوند ودچار اشتباه می شویم.

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار داشت: این انقلاب راه خودش را ادامه خواهد داد و هرکجا هم که این شجره طیبه نیاز به آبیاری داشته باشد آنها که لیاقتش را داشته باشند با اهدای خون خود ایثارگری خواهند کرد.اگر نترسیدیم وحق را گفتیم وفرمایشات نائب امام زمان(عج) را گوش داده وعمل کردیم وامانتدار خوبی برای خون شهدا بودیم بدانیم که فردای قیامت رو سفید خواهیم بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *