آخرین اخبار

حضور آقای حاجی در مراسم یادواره شهدای محله دلیگان

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی جمعه ۲۸آبان ماه ۹۵ در یادواره شهدای محله دلیگان شرکت کرد. آقای حاجی در سخنانی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس به ویژه شهدای محله دلیگان، شهدای مدافع حرم و امام خمینی (ره) معمار کبیر […]

اشتراک گذاری
02 آذر 1395
کد مطلب : 23750

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی جمعه ۲۸آبان ماه ۹۵ در یادواره شهدای محله دلیگان شرکت کرد.

آقای حاجی در سخنانی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس به ویژه شهدای محله دلیگان، شهدای مدافع حرم و امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی از برگزار کنندگان این یادواره و به ویژه از حضور خانواده های شهدا به عنوان صاحبان جلسه تشکر و قدردانی کرد.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور ضمن تأکید بر اینکه هر چه داریم از شهدا داریم به وظیفه مردم و به ویژه مسولین در مقابل شهدا اشاره کرد و افزود: شهدا جان خود را فدا کردند تا انقلاب، نظام و اسلام زنده بماند و ما که به صورتی ظاهری زنده هستیم مسئولیت بزرگی در دفاع از راه، اهداف و آرمان های آنان داریم.

ایشان با اشاره به هجوم و نفوذ دشمن در عرصه های گوناگون کشور به وِیژه عرصه فرهنگی ادامه داد: دشمنان برای ضربه به کشور اسلامی ما از هیچ راهی فرو گذار نیستند. آنها با ایجاد شبکه های اجتماعی سعی در هجوم به اذهان عمومی به خصوص جوانان دارند تا با تغییر تفکر اسلامی به اهداف شوم خود دست یابند.

آقای حاجی وظیفه آحاد جامعه در برابر نفوذ فرهنگی دشمن را ایستادگی عنوان و از مردم و خانواده های معزز شهدا خواست تا با دعای خود، مسئولین را در دفاع از آرمان های شهدا و انقلاب یاری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *