آخرین اخبار

حاجی: تلاش های رسانه ای دشمن در راستای فروپاشی نهاد خانواده است

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی جمعه ۲۸ آبان ماه ۹۵ در خیریه فرهنگی حضرت اباالحسن الرضا علیه السلام حضور یافت. آقای حاجی در سخنانی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و امام خمینی (ره) دفاع مقدس را […]

اشتراک گذاری
02 آذر 1395
کد مطلب : 23740

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی جمعه ۲۸ آبان ماه ۹۵ در خیریه فرهنگی حضرت اباالحسن الرضا علیه السلام حضور یافت.

آقای حاجی در سخنانی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و امام خمینی (ره) دفاع مقدس را دانشگاه بسیار عظیم عنوان نمود و ضمن تأکید بر اینکه کشور به مسئولین جهادی نیازمنداست، گفت: اکنون نیز اگر در جایی از کشور که نقطه قوت بیشتری داریم دقت کنید، می بینید آموختگان آن دوران دفاع مقدس هستند که با آن روحیه ی شجاعت و مدیریت جهادی که مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) می فرمایند ایستادند و کشور را در آن بخش هایی که در اختیارشان هست هدایت می کنند.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور با طرح این سؤال که آیا در دوران تحریم بخش دفاعی ما بیشتر مورد تحریم دشمنان بود یا بخش غیردفاعی؟ افزود: برخی از بخش های کشور در اختیار مدیریت جهادی نیست، لذا در همان نقاط ما ضعف داریم. ولی در بخش دفاعی علیرغم آن همه تحریم و فشاری که بر این بخش وارد می شود همه به آن افتخار می کنیم.

ایشان به افتخار آفرینی های جوانان کشور در صنعت دفاعی به خصوص در صنایع هوایی کشور موسوم به هسا اشاره نمود و با طرح این سؤال که، چرا بخش غیردفاعی مان این چنین نبوده است؟ اظهار داشت: به خاطر این است که فکر جهادی در بخش های دیگر وجود ندارد و آن کسانی که در کلاس دفاع مقدس آموزش دیده اند در آن بخش ها نبوده اند.

حسینعلی حاجی با طرح سوال دیگری که، الان چه کلاسی را می توانیم برای مدیران آینده کشور داشته باشیم و کجا مدیران آینده باید ساخته شوند؟ گفت: آیا دانشگاه های ما توانستند آن مدیران با تفکر جهادی را برای اداره آینده کشور تربیت کنند. به نظر می رسد در این جهت ضعف داریم و نتوانستیم اهدافی که برای انقلاب برای آینده نظام بوده را انجام دهیم.

سوال بعدی که عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس طرح نمود، چرایی لزوم “جهاد کبیر” از دیدگاه رهبر معظم انقلاب بود و ضمن درخواست تأمل و تفکر بر این واژه، افزود: دشمن با هجمه هایی که در عرصه های گوناگون بر کشور وارد می کند قصد دارد مردم جامعه را از ایستادگی بر آنچه که تا کنون در انقلاب و نظام راسخ نگه داشته است که عبارتند از آن اعتقاد و ایمان اسلامی باز دارد.

ایشان خانواده را یکی از مقدس ترین نهاد ها،زیر بنای جامعه، انسجام و فرهنک کشور دانست، وهجوم دشمن به خانواده را از اهداف شوم آنان بر شمرد و خاطر نشان ساخت: با ایجاد شبکه های مختلف فارسی زبان تلویزیونی و رادیویی و به ویژه با اضافه کردن شبکه های اجتماعی و نفوذ در بین افکار آحاد جامعه قصد بر هم زدن و فرو پاشی خانواده را دارند.

آقای حاجی در پایان چرایی هجوم بیش از اندازه دشمن به نهاد خانواده نسبت به عرصه های دفاعی، سیاسی و اقتصادی را قابل تامل عنوان و از اعضای خیریه فرهنگی حضرت اباالحسن الرضا علیه السلام و تلاش های آنها در کاهش آسیب پذیری خانواده ها تشکر کرد و آن را نمونه ای از جهاد کبیر دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *