آخرین اخبار

همنشینی با مردم خوب کمشچه

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه ۲۰ آبان ماه ۹۵ مقارن با اذان مغرب در مسجد جامع کمشچه حضور یافت و همنشین مردم این شهر شد. آقای حاجی پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به همراه نمازگزاران این مسجد به ایراد […]

اشتراک گذاری
23 آبان 1395
کد مطلب : 23680

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه ۲۰ آبان ماه ۹۵ مقارن با اذان مغرب در مسجد جامع کمشچه حضور یافت و همنشین مردم این شهر شد.

آقای حاجی پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به همراه نمازگزاران این مسجد به ایراد سخن پرداخت و ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان دفاع مقدس، شهیدان مدافع حرم و امام راحل (ره)، با تأکید بر اینکه، ما در این انقلاب هر چه داریم از آن مردم است، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی به واسطه حضور یکپارچه مردم بود و اگر در دفاع مقدس پیروز شدیم به خاطر حضور نیروهای داوطلب بسیجی و جهادی بود که نتیجه جنگ را به نفع ما ورق زدند و امروز به دلیل شرایط موجود کشور باید بیشتر از همیشه به فکر مردم بود و مشکلات مردم را به گوش مسئولین ارشد کشور رساند.

ایشان ایجاد اشتغال را وظیفه دولت از منظر قانون اساسی عنوان نمود و افزود: خواسته ها و انتظارات مردم از مسئولین خارج از عرف نیست. مردم آن چیزی را می خواهند که برای یک زندگی ساده مورد نیاز است. انتقال درد دل و مشکلات مردم به مسئولین بالا دستی کشور می تواند سر منشأ تصمیمات کشوری باشد.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور راه برون رفت از مشکلات کشور را اجرای فرمایش مقام معظم رهبری که همان “جهاد کبیر” است، دانست و افزود: دشمن می خواهد ما در هیچ زمینه ای استقلال نداشته باشیم، می خواهد فرهنگ اسلامی در فکر و عملکردمان نباشد تا بتواند وحدت بین مردم را خدشه دار کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس دهم به دستگیری متعدد جاسوسان در ماه های اخیر و تلاش آمریکایی ها برای بازگرداندن آنها، اشاره کرد و گفت: آنها نمی خواهند این نوع حکومت که اسلامی است و به عنوان نظام ولایت فقیه است، در کره زمین وجود داشته باشد و باید در مقابل نفوذ سیاسی دشمن در داخل کشور ایستادگی کرد.

ایستادگی در مقابل نفوذ و وابستگی اقتصادی نکته دیگری بود که حسینعلی حاجی بدان اشاره نمود و افزود: دشمنان می خواهند تفکر تولید در داخل کشور را در فکر مردم و مسئولین ما تغییر دهند. آنها می گویند شما هر چیزی را بخواهید، ساخته و آماده در اختیارتان قرار خواهیم داد و شما نیاز نیست خودتان تولید کنید. آنها به دنبال وابستگی ما در عرصه های گوناگون به خصوص عرصه اقتصادی هستند تا بتواند خواسته های خودشان را به تحمیل کنند.

عضو ناظر شورای برنامه ریزی و توسعه استان اصفهان ضمن تأکید بر اینکه دشمن با تمام قوا در بحث فرهنگی وارد عمل شده است به اعتراف سازندگان شبکه های فارسی زبان که گفته اند قصد ایجاد جدایی و گسستگی و بی اعتمادی بین اعضای خانواده های ایرانی را داردند، اشاره کرد و اظهار داشت: آنها اعتقاد بچه های من و شما را هدف گرفته اند و با ترویج شبکه های مجازی در بین جوانان می خواهند آنچه مورد نظرشان هست در فکر و ذهن قشر جوان ما تزریق نمایند تا با این کار نسل آینده ما را از ائمه اطهار علیهم السلام جدا کنند.

آقای حاجی ایستادگی در عرصه فرهنگ را لازمه دفاع در جنگ همه جانبه فرهنگی که دشمن علیه آحاد جامعه ما به راه انداخته دانست و گفت: دشمان در عرصه فرهنگی هزینه های بسیار زیادی انجام می دهند و تنها راه مقابله با تهاجم دشمن هم برای مسئولین و هم برای پدر و مادر ها ” جهاد کبیر ” است.

ایشان در ادامه به جلسه خانه ملت شهر کمشچه اشاره کرد و ضمن ارائه گزارشی از موارد مطرح شده به سؤالات حاضرین پاسخ گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *