آخرین اخبار

جلسه مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شاهین شهر و جمعی از رانندگان تاکسی با حاجی

حماسه سازان ، بدنبال ارائه نقطه نظرات جمعی از رانندگان تاکسی شاهین شهر به نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ظهر روز سه شنبه۹۵/۸/۱۸، جلسه ای با حضور مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و جمعی از رانندگان در حضور جناب آقای حاجی تشکیل گردید. پس از بحث و […]

اشتراک گذاری
19 آبان 1395
کد مطلب : 23621

حماسه سازان ، بدنبال ارائه نقطه نظرات جمعی از رانندگان تاکسی شاهین شهر به نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ظهر روز سه شنبه۹۵/۸/۱۸، جلسه ای با حضور مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و جمعی از رانندگان در حضور جناب آقای حاجی تشکیل گردید.

پس از بحث و تبادل نظر بین حاضرین، بر دفاع از حقوق رانندگان از سوی سازمان، توجه به تکمیل ظرفیت  تاکسی گردشی و عدم صدور مجوز جدید، انسجام بخشی به خطوط موجود، توجه به حقوق مسافرین، پیگیری بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی رانندگان، انتخابی بودن نمایندگان خطوط و برگزاری مراسم تجلیل سالیانه تأکید شد.

 همچنین مقرر گردید پیگیری لازم در خصوص امکان  ورود تاکسی های شاهین شهر به داخل شهر اصفهان انجام شود و در غیر این صورت حضور تاکسی های اصفهان به داخل شاهین شهر نیز متوقف گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *