آخرین اخبار

حاجی اخطار داد؛ ضرورت اعلام قیمت خرید تضمینی گندم از سوی وزارت جهاد کشاورزی

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در اخطاری از وزیر جهاد کشاورزی خواست تا قیمت خرید تضمینی گندم را هر چه سریعتر اعلام کند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۱۱ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی با استناد به بند ۱۳ اصل سوم و در راستای […]

اشتراک گذاری
11 آبان 1395
کد مطلب : 23546

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در اخطاری از وزیر جهاد کشاورزی خواست تا قیمت خرید تضمینی گندم را هر چه سریعتر اعلام کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۱۱ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی با استناد به بند ۱۳ اصل سوم و در راستای اصل ۶۷ قانون اساسی اخطار داد و گفت: در این بند به خودکفایی کشاورزی اشاره شده است البته اقدامات صورت گرفته از سوی دولت و وزارت جهاد کشاورزی در خصوص گندم در سال زراعی گذشته بهتر شده است هر چند پرداختی به کشاورزان با تاخیر صورت گرفت اما نهایتا پول گندمی که خریده شده بود پرداخت شد.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: علی رغم اینکه فصل کشت گندم رو به اتمام است قیمت خرید تضمینی گندم هنوز اعلام نشده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاکید کرد: تاخیر در اعلام قیمت خرید تضمینی گندم موجب تاخیر در پرداخت ها و کاهش میزان کشت گندم خواهد شد.

دکتر لاریجانی در پاسخ به اخطار حاجی دلیگانی تاکید کرد: وزارت جهاد کشاورزی و کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس این موضوع را پیگیری کند./

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *