آخرین اخبار

حمایت حسینعلی حاجی از “هسا ” این بار در کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور : تامین انواع هواپیما و بالگردهای مورد نیاز با اولویت حمایت از تولید داخل.

حماسه سازان ، با تلاش های مجدانه نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی لحظاتی پیش (ساعت ۱۶ روز سه شنبه ۴ مهرماه ۹۵ ) ماده الحاقی ۱۷ مکرر برنامه پنج ساله ششم توسعه کل کشور در کمیسیون تلفیق این برنامه به تصویب رسید. براساس بندهای ۴ […]

اشتراک گذاری
06 آبان 1395
کد مطلب : 23470

201610100686720353_orig

حماسه سازان ، با تلاش های مجدانه نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی لحظاتی پیش (ساعت ۱۶ روز سه شنبه ۴ مهرماه ۹۵ ) ماده الحاقی ۱۷ مکرر برنامه پنج ساله ششم توسعه کل کشور در کمیسیون تلفیق این برنامه به تصویب رسید.

براساس بندهای ۴ گانه این ماده، تقویت اقتصاد حمل و نقل هوایی با بهره گیری بهینه از ظرفیت ها و سرمایه های کشور وبا رعایت حمایت از صنایع داخلی در دستور کار دولت قرار می گیرد.

سیاست گذاری ولحاظ کردن تدابیر لازم برای چگونگی تامین انواع هواپیما ها و بالگردهای مورد نیاز ناوگان حمل و نقل هوایی کشور با اولویت حمایت از تولید داخلی ومشارکت صنایع هوایی در ساخت وتولید انواع هواپیما ها و بالگردهایی که تامین وخرید آنها از خارج کشور صورت می پذیرد و نیز معافیت از پرداخت هزینه های ثبت سفارش برای سفارش دهندگان ساخت هواپیما و بالگرد به سازندگان داخلی از جمله بندهای مصوب در این ماده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *