آخرین اخبار

در پاسخ به نامه آقای حاجی انجام شد: توضیح وزارت نیرو درخصوص طرح های در حال توسعه حوضه زاینده رود

حماسه سازان ، معاون حقوقی، امور مجلس و پشتیبانی وزارت نیرو به نامه نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در خصوص آخرین مصوبات تعیین تکلیف طرح­­های در حال توسعه حوضه زاینده رود پاسخ گفت. در این نامه آمده است: بازگشت به نامه مورخ ۱۳۹۵/۴/۱۴جنابعالی در خصوص آخرین […]

اشتراک گذاری
30 شهریور 1395
کد مطلب : 23140

scan0042

حماسه سازان ، معاون حقوقی، امور مجلس و پشتیبانی وزارت نیرو به نامه نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در خصوص آخرین مصوبات تعیین تکلیف طرح­­های در حال توسعه حوضه زاینده رود پاسخ گفت.

در این نامه آمده است:

بازگشت به نامه مورخ ۱۳۹۵/۴/۱۴جنابعالی در خصوص آخرین مصوبات تعیین تکلیف طرح­های در حال توسعه حوضه زاینده­رود به استحضار می رساند: جلسه مورخه ۳/۳/۱۳۹۵ صرفاً به منظور بررسی وضعیت طرح های در حال توسعه در حوضه آبریز زاینده­رود برگزار شده است و در این ارتباط جلسات تکمیلی با مشارکت دستگاههای اجرایی ذیربط تشکیل گردیده است و بررسی­های تکمیلی در حال انجام است و طرح­های مذکور تاکنون تعیین تکلیف نهایی نشده اند. خاطر­نشان می نماید رعایت سقف تخصیص آب استانهای ذینفع در حوضه زاینده­رود که به تصویب شورای عالی آب رسیده است، مبنای هرگونه تصمیم­گیری و تعیین تکلیف نهایی طرح­های در حال توسعه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *