آخرین اخبار

آقای حاجی‌ در همایش «خسارت محض»: ایرادهای قراردادهای نفتی برطرف نشده است

نمایندهٔ مردم شاهین‌شهر و میمه و برخواردر مجلس گفت: اشکالات درباره قراردادهای نفتی هنوز باقی مانده است. به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی عصر امروز(یکشنبه ۲۸ شهریور) در همایش “خسارت محض” که در محل حوزه هنری برگزار شد، ضمن انتقاد از چارچوب و […]

اشتراک گذاری
29 شهریور 1395
کد مطلب : 23116

12

نمایندهٔ مردم شاهین‌شهر و میمه و برخواردر مجلس گفت: اشکالات درباره قراردادهای نفتی هنوز باقی مانده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی عصر امروز(یکشنبه ۲۸ شهریور) در همایش “خسارت محض” که در محل حوزه هنری برگزار شد، ضمن انتقاد از چارچوب و الگوی قراردادهای نفتی، اظهار داشت: در هیچ دولتی سابقه نداشته که یک موضوعی که در هیئت وزیران مصوب شده ۷ بار اصلاحیه خورده باشد.

وی افزود: بارها و بارها درباره شفاف‌سازی قراردادهای نفتی از مسئولان ذیربط درخواست کردیم که پاسخ سوالات ما را بدهند؛ چرا وزیر نفت و معاونان‌شان پاسخ‌گو نیستند و در هیچ مناظره‌ای شرکت نمی‌کنند؟ و چرا کارشناسان متعهد وزارت نفت استعفا داده‌اند؟

نمایندهٔ مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مصوبه هیئت دولت در تاریخ هفتم مرداد ۹۵ می‌گوید پیوست‌های این قرارداد که درباره بازدارندگی است باید به تصویب شورای عالی امنیت ملی برسد؛ چرا اطلاعات میدان نفتی آزادگان را به شرکت توتال داده‌اید؟

حاجی‌دلیگانی با بیان اینکه برخی از نزدیکان دولت می‌گویند اشکالات این قرارداد برطرف شده است، گفت: اشکالات درباره قراردادهای نفتی هنوز باقی مانده و اینکه در رسانه‌ها گفته می‌شود اشکالات برطرف شده بخش عمده آن کذب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *