آخرین اخبار

آقای حاجی در جریان بازدید وزیر راه و شهرسازی از شرکت هسا عنوان کرد: شرکت هسا متعلق به مردم ایران و افتخار کشور است

حماسه سازان؛ پنجشنبه ۹۵/۶/۲۵، وزیر راه و شهرسازی به دعوت نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در شرکت صنایع هواپیماسازی ایران درشاهین شهر حضور یافت و از توانمندیهای این شرکت بازدید کرد. حسینعلی حاجی در جلسه ای که با حضور دکتر آخوندی، برخی معاونین وزرات راه و […]

اشتراک گذاری
28 شهریور 1395
کد مطلب : 23107

حماسه سازان؛ پنجشنبه ۹۵/۶/۲۵، وزیر راه و شهرسازی به دعوت نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در شرکت صنایع هواپیماسازی ایران درشاهین شهر حضور یافت و از توانمندیهای این شرکت بازدید کرد.

حسینعلی حاجی در جلسه ای که با حضور دکتر آخوندی، برخی معاونین وزرات راه و شهرسازی و وزارت دفاع و همچنین مسئولان استانی و منطقه­ای و شرکت هسا تشکیل گردید، با تقدیر از حضور وزیر راه و شهرسازی در منطقه، اظهار داشت: انشاء الله امروز نقطه عطفی در روند فعالیت این شرکت باشد. بنده از جانب مردم منطقه و پرسنل شرکت هسا به خاطر حسن نظر و توجه و حوصله ای که در بازدید از این شرکت داشتید تشکر می کنم.

وی در ادامه افزود: این سفر و بازدید برای دانشمندان، نخبگان و پرسنل زحمت کش و فعال شرکت هواپیماسازی ایران، دارای پیام های مثبت و امیدبخش است و امیدوارم نتایج خوب و پرثمری هم به همراه داشته باشد.

آقای حاجی با اشاره به وجود چند هزار نفر پرسنل آموزش دیده و با تجربه در زمینه صنایع هوایی در شرکت هسا، تصریح کرد: پرسنل این شرکت با هزینه کشور و در طی سالها به این مرحله از توانمندی رسیده اند و این موضوع ایجاب می کند که شرایط برای استفاده از دانش و تجربه آنها فراهم شود تا کشور و مردم از منافع آن بهره­مند شوند.

وی در این رابطه خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: صنعت هواپیماسازی در شرکت هسا متعلق به نظام و مردم ایران و افتخار کشور است و من از شما می خواهم به هر شکل ممکن در هموار نمودن مسیر تجاری سازی محصولات این شرکت کمک کنید، علی الخصوص در مورد تولید هواپیمای مسافربری؛ وزرات شما به عنوان متولی اصلی صنعت مسافربری هوایی، تصمیم های مهم و تأثیرگذاری می تواند در جهت پیشبرد اهداف این شرکت اتخاذ نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *