آخرین اخبار

با حضور وزیر راه و شهرسازی در منطقه آغاز شد: عملیات اجرایی پروژه قطار سریع السیر اصفهان – تهران

حماسه سازان؛ پنجشنبه ۹۵/۶/۲۵، وزیر راه و شهرسازی به مناسبت آغاز عملیا ت اجرایی پروژه قطار سریع السیر اصفهان – تهران وارد اصفهان شد و مورد استقبال مقامات محلی از جمله نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. حسینعلی حاجی در این مراسم با تقدیر از […]

اشتراک گذاری
27 شهریور 1395
کد مطلب : 23078

حماسه سازان؛ پنجشنبه ۹۵/۶/۲۵، وزیر راه و شهرسازی به مناسبت آغاز عملیا ت اجرایی پروژه قطار سریع السیر اصفهان – تهران وارد اصفهان شد و مورد استقبال مقامات محلی از جمله نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

حسینعلی حاجی در این مراسم با تقدیر از زحمات دست اندرکاران و مسئولین در ارتباط با آغاز عملیات اجرایی این پروژه مهم و ملی، ملاحظات منطقه ای مورد انتظار مردم را یادآور شد و خواستار توجه وزارت راه و شهرسازی به مطالبات مذکور گردید.

وی با تاکید بر لزوم توجه به معماری ایرانی-اسلامی در اجرای پروژه و همچنین اشاره به عبور این خط از شهرهای دولت آباد، خورزوق، دستگرد و سین، اظهار داشت: بیش از سه سال است که بنده پیگیر اصلاح روند اجرایی پروژه در ارتباط با عبور آن از شهرهای مسیر بوده­ام و در حال حاضر هم تقاضا دارم با توجه به تبعات منفی اجتماعی عبور این پروژه از این شهرها و ایجاد حائل در بخشهایی از آنها و به دنبال آن بروز مشکلاتی نظیر حاشیه نشینی، نسبت به جلوگیری از وقوع چنین مسائلی تمهیدات لازم اندیشیده شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس موضوع حائز اهمیت دیگر را طرح ارائه شده درخصوص ایجاد مجموعه خدماتی در ایستگاه انتهایی مسیر قطار سریع السیر اصفهان-تهران در اصفهان عنوان کرد و گفت: با توجه به منافع اقتصادی و اجتماعی این طرح از جمله ایجاد فرصت های شغلی مناسب، حمایت وزارت راه و شهرسازی در به ثمر نشستن آن نقش کلیدی دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *