آخرین اخبار

آقای حاجی : دولت درخصوص دریافت پول های بلوکه شده گزارش دهد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت درخصوص دریافت پول های بلوکه شده باید به مجلس گزارش دهد،گفت: کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، موضوع نحوه دریافت و هزینه پول‌های بلوکه شده را بررسی می کند. حسینعلی حاجی دلیگانی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص موضوع پرداخت […]

اشتراک گذاری
22 شهریور 1395
کد مطلب : 23041

2016-07-29_215005

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت درخصوص دریافت پول های بلوکه شده باید به مجلس گزارش دهد،گفت: کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، موضوع نحوه دریافت و هزینه پول‌های بلوکه شده را بررسی می کند.

حسینعلی حاجی دلیگانی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص موضوع پرداخت طلب های ایران از آمریکا گفت: سال ها است که منابع قابل توجهی از پول های جمهوری اسلامی ایران در آمریکا، تنها به دلیل دشمنی بلوکه شده است که این موضوع غیرقابل قبول است.

نماینده مردم شاهین شهر،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه باید آمریکا پول های ایران را بدون هیچ بهانه ای پرداخت کند، افزود: ایران برجام را پذیرفته، بنابراین آمریکایی ها دیگر هیچ بهانه واهی برای کارشکنی در پرداخت پول های بلوکه شده ایران ندارند.

حاجی دلیگانی،ادامه داد:اینکه آمریکایی ها برای پرداخت های بلوکه شده ایران شرایط تعیین کنند و بطورمثال پول ها را بصورت اقساطی و با توجه به شرایط سیاسی پرداخت کنند، قابل پذیرش نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود:دولت در خصوص دریافت پول های بلوکه شده باید گزارش دهد.

حاجی دلیگانی،افزود:اگر دولت به ازای پول های بلوکه شده پول چاپ کرده باید گزارش ارائه دهد و اگر در ردیف های بودجه در این رابطه پیش بینی نشده، باید برای نحوه هزینه منابع از مجلس شورای اسلامی اجازه بگیرد.

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، افزود:کمیسیون برنامه و بودجه موضوع نحوه دریافت و هزینه پول های بلوکه شده در آمریکا را بررسی می کند./

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *