آخرین اخبار

دیدار آقای حاجی با امام جمعه جدید شهر دولت آباد

حماسه سازان ، چهارشنبه ۹۵/۶/۱۷، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر امام جمعه جدید شهر دولت آباد با وی دیدار و گفت و گو کرد. حسینعلی حاجی ضمن تبریک انتساب حجت الاسلام و المسلمین محمود آبادی به امامت جمعه شهر دولت آباد برای […]

اشتراک گذاری
22 شهریور 1395
کد مطلب : 23035

950612-11

حماسه سازان ، چهارشنبه ۹۵/۶/۱۷، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر امام جمعه جدید شهر دولت آباد با وی دیدار و گفت و گو کرد.

حسینعلی حاجی ضمن تبریک انتساب حجت الاسلام و المسلمین محمود آبادی به امامت جمعه شهر دولت آباد برای وی در این جایگاه مهم آرزوی موفقیت کرد.

وی موقعیت کنونی کشور را بسیار حساس و وظایف مسئولین در این شرایط را وظایفی خطیر برشمرد و افزود: هجوم همه جانبه دشمن به اعتقادات مردم از یک طرف و همراهی و همنوایی عده ای نادان و فریب خورده با دشمن در داخل کشور و اهداف شومی که آنها در سر می پرورانند، سنگینی بار مسئولیت را برای کسانی که دل در گرو اسلام، نظام و کشور دارند دو چندان نموده که امیدواریم خداوند توفیق انجام وظیفه به نحو احسن را شامل همه ما نماید.

امام جمعه شهر دولت آباد نیز از حضور و اظهار لطف آقای حاجی تشکر و از اتخاذ مواضع به موقع و درست وی در مقاطع مختلف تقدیر کرد.

وی با اشاره به نقش مجلس در صیانت از حقوق مردم و جلوگیری از تصمیماتی که به منافع کشور لطمه وارد می کند، گفت: از جمله زمینه هایی که دشمن در حال فعالت گسترده علیه فرهنگ و اعتقادات ماست، فضای مجازی است و لازم است در این زمینه تدابیر لازم اندیشیده شود، انشاء الله انقلاب و کشور با یاری امام زمان (عج) و به برکت خون شهدا در این جبهه هم بر دشمن فائق خواهد آمد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *