آخرین اخبار

آقای حاجی : بی‌توجهی به اقتصاد مقاومتی در میان مجلس‌نشینان مد شده است

آقای حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس و عضو کمیسیون برنامه و بودجه درباره تعمیرات در مجلس به خبرنگار «صبح نو» گفت: مجلس توجهی به هزینه‌کردها و اقتصاد مقاومتی ندارد و بارها شاهد هزینه‌های غیرضروری بودیم و در صحن علنی نسبت به این موضوعات تذکر داده‌ایم. وی افزود: متاسفانه هیات […]

اشتراک گذاری
20 شهریور 1395
کد مطلب : 23019

آقای حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس و عضو کمیسیون برنامه و بودجه درباره تعمیرات در مجلس به خبرنگار «صبح نو» گفت: مجلس توجهی به هزینه‌کردها و اقتصاد مقاومتی ندارد و بارها شاهد هزینه‌های غیرضروری بودیم و در صحن علنی نسبت به این موضوعات تذکر داده‌ایم.
وی افزود: متاسفانه هیات رییسه مجلس دقت و نظارت کافی بر هزینه کردها در بهارستان ندارند و این درحالیست که استفاده از کفپوش‌های آمریکایی مغایر با اقتصاد مقاومتی است و این بی‌توجهی اولین‌بار نیست که صورت می‌گیرد.
این عضو کمیسیون برنامه و بودجه با تاکید بر لزوم نظارت کمیسیون مطبوعش بر هزینه کردهای داخلی مجلس، اظهار داشت: این نوع هزینه کرد و رفتار در مجلس، ترویج روش کاخ نشینی و بی‌توجهی به کوخ نشینان و مردم نیازمندی است که گاهی برای گرفتن فقط ۱۰۰ هزارتومان به دفاتر نمایندگان خود می‌روند و به علت نبود منابع مالی دست خالی بر می‌گردند.
حاجی دلیگانی در ادامه تصریح کرد: بی توجهی به اقتصاد مقاومتی در میان دولتمردان و برخی مجلس‌نشینان مد شده است، به‌ گونه‌ای که عده‌ای از افراد اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل را به زبان مطرح می‌کنند و در عمل خلاف آن گام بر می‌دارند.
نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در پایان تاکید کرد: مردم رفتار ۲گانه مسوولان در اقتصاد مقاومتی و امور مختلف را می‌بینند و می‌فهمند و درباره آن قضاوت می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *