آخرین اخبار

هیأت رئیسه جدید و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر با حاجی دیدار کردند

حماسه سازان؛ چهارشنبه ۹۵/۶/۱۷، رئیس، هیأت رئیسه جدید و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر با حضور در دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با وی دیدار کردند. در این جلسه نقطه نظرات اعضاء شورا از قبیل، لزوم سرمایه گذاری بخش خصوصی در منطقه، ایجاد اشتغال […]

اشتراک گذاری
17 شهریور 1395
کد مطلب : 22988

حماسه سازان؛ چهارشنبه ۹۵/۶/۱۷، رئیس، هیأت رئیسه جدید و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر با حضور در دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با وی دیدار کردند.

حسینعلی حاجی-شورای شهر شاهین شهر1

در این جلسه نقطه نظرات اعضاء شورا از قبیل، لزوم سرمایه گذاری بخش خصوصی در منطقه، ایجاد اشتغال پایدار، عوارض آلایندگی و ارزش افزوده، حمل و نقل تعامل همه جانبه بین مسئولین، حمایت از صنعت هسا، اشکالات برنامه ششم توسعه و… طرح و مورد بررسی قرار گرفت.

حسینعلی حاجی ضمن عرض خیر مقدم و گرامیداشت سالروز قیام ۱۷ شهریور و شهدای عزیز منا، از طرح موضوعات مختلف در این جلسه اظهار خرسندی کرد و افزود: همین که با یکدیگر نشسته ایم و خواستار حل مشکلاتی هستیم که در جهت رضایتمندی مردم شاهین شهر است، انشاالله منجر به اجرایی شدن تصمیمات خواهد شد.

وی با اشاره به موضوعات طرح شده و پاسخگویی به موارد مطروحه، مکانیسم جدیدی را برای حل معضلات و پیگیری مشکلات پیشنهاد نمود که مورد تأیید حضار قرار گرفت.

حسینعلی حاجی-شورای شهر شاهین شهر2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *