آخرین اخبار

بازدید آقای حاجی از درمانگاه خیرساز شهر سین

حماسه سازان؛ دوشنبه ۹۵/۶/۱۵، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به منظور بازدید از وضعیت درمانگاه خیرساز شهر سین و بررسی مسائل مرتبط با تکمیل و بهره برداری آن با همراهی با اعضای شورای اسلامی و خیرین شهر سین در محل ساختمان این درمانگاه حضور یافت. در […]

اشتراک گذاری
17 شهریور 1395
کد مطلب : 22979

حماسه سازان؛ دوشنبه ۹۵/۶/۱۵، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به منظور بازدید از وضعیت درمانگاه خیرساز شهر سین و بررسی مسائل مرتبط با تکمیل و بهره برداری آن با همراهی با اعضای شورای اسلامی و خیرین شهر سین در محل ساختمان این درمانگاه حضور یافت.

در این بازدید پس از توضیحات متولیان ساخت این درمانگاه در مورد شرایط ساخت و نحوه تأمین هزینه های مربوطه، به منظور تجهیز و آماده سازی آن جهت بهره برداری از محل اعتبارات دولتی درخواست کمک کردند.

حسینعلی حاجی با اشاره به عدم امکان تأمین هزینه های مورد نیاز از محل اعتبارات دولتی، اعلام کرد در صورت عدم توان مالی  خیرین برای تجهیز و بهره برداری، می شود با واگذاری درمانگاه به شهرداری سین و دادن اجازه بهره برداری آن به وزارت بهداشت از این طریق عمل کرد و یا بصورت کامل ساختمان آماده شده به وزارت بهداشت جهت راه اندازی درمانگاه دولتی واگذار گردد.

وی در پایان این بازدید ضمن تشکر از زحمات خیرین به خاطر زحمات و تلاشهای صورت گرفته تا تکمیل ساختمان درمانگاه، گفت: در هر صورتی اجر کار خیر شما محفوظ است و امیدوارم در آینده شاهد فعالیت های خیرخواهانه بیشتر شما باشیم.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *