آخرین اخبار

بازدید آقای حاجی از هنرستان فردوسی شهر دولت آباد

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، پنجشنبه ۹۵/۶/۱۱با حضور در هنرستان فردوسی شهر دولت آباد، ضمن بازدید از فضا و امکانات، از نزدیک در جریان کمبودهای موجود این واحد آموزشی قرار گرفت. در ابتدای این بازدید، مدیر هنرستان مشکلات و مواردی که در مدرسه […]

اشتراک گذاری
16 شهریور 1395
کد مطلب : 22971

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، پنجشنبه ۹۵/۶/۱۱با حضور در هنرستان فردوسی شهر دولت آباد، ضمن بازدید از فضا و امکانات، از نزدیک در جریان کمبودهای موجود این واحد آموزشی قرار گرفت.

در ابتدای این بازدید، مدیر هنرستان مشکلات و مواردی که در مدرسه باعث کندی روند فعالیت آموزشی آن شده است را بیان و به عنوان مثال به قدیمی بودن سیستمهای موجود در کارگاه رایانه اشاره و گفت: سیستم های موجئ مربوط به سال ۸۳ بوده و تاکنون تعویض نشده اند و دیگر کارگاههای مجموعه نیز دارای امکانات کافی نیستند و کارگاه فلزکاری با کارگاه نقاشی در یک مکان هستند، که هیچ سنخیتی از جنبه نوع فعالیت با هم ندارند.

حسینعلی حاجی با تاکید بر اهمیت آموزشهای کار و دانش از جنبه کاربردی بودن و نقش موثری که در فعالیت های بازار کار به عهده دارند، اظهار داشت: به دلیل عدم تخصیص اعتبارات و امکانات لازم، مدیریت این نوع مجتمع های آموزشی در بسیاری موارد سخت تر از یک اداره یا سازمان است و بنده در همین راستا در مجلس اخطاری دادم که چرا به هر اداره یا سازمان سرانه ای جهت آب و برق و هزینه تعمیرات اختصاص می یابد ولی برای مدارس اینگونه نیست و با تلاش زیاد توانستیم در لایحه بودجه رایگان بودن قبوض مصرفی را برای مدارس ثبت کنیم.

وی در پایان این بازدید با تاکید بر لزوم نوسازی و تأمین تجهیزات لازم برای فضاهای آموزشی، نسبت به پیگیری خود در جهت تحقق این امر قول مساعد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *