آخرین اخبار

بازدید آقای حاجی از هنرستان بوعلی شهر دولت آباد

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخواردر مجلس شورای اسلامی، یکشنبه ۹۵/۶/۱۴، در آستانه بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید از هنرستان بوعلی شهر دولت آباد بازدید و در جریان امکانات و کمبودهای آن قرار گرفت. در ابتدای این بازدید مدیر هنرستان مشکلات موجود در اداره این مجموعه […]

اشتراک گذاری
16 شهریور 1395
کد مطلب : 22964

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخواردر مجلس شورای اسلامی، یکشنبه ۹۵/۶/۱۴، در آستانه بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید از هنرستان بوعلی شهر دولت آباد بازدید و در جریان امکانات و کمبودهای آن قرار گرفت.

در ابتدای این بازدید مدیر هنرستان مشکلات موجود در اداره این مجموعه را شامل کم بودن سرانه، کمبود تجهیزات از قبیل لوازم کار دانش آموزان، هزینه های جاری آب و برق و گاز که با سرانه اختصاص یافته جوابگو نیست.

در ادامه ریاست آموزش و پرورش شهرستان برخوار با بیان بالا بودن هزینه ها در اداره هنرستان نسبت به دیگر مدارس، خواستار توجه بیشتر به هنرستن های کار و دانش شد.

حسینعلی حاجی ضمن تاکید بر لزوم توجه بیشتر برای رفع مشکلات هنرستان­ها، نسبت به پیگیری موارد مطرح شده قول مساعد داد.

وی در زمان حضور در این هنرستان در خصوص ایجاد سرعت­گیر در محوطه ورودی هنرستان با رئیس پلیس راهور شهرستان برخوار تماس و مقرر گردید با حضور کارشناس مربوطه اقدامات لازم صورت پذیرد.

همچنین در بازدیدی که آقای حاجی از نمازخانه و کلاسهای هنرستان داشت به منظور تأمین لوازم گرمایشی لازم، تماسی با ریاست نوسازی و تجهیز مدارس کشور برقرار کرد و قرار شد دستورات لازم جهت تأمین لوازم مورد نیاز برای مدارس شهرستان برخوار صادر گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *