آخرین اخبار

حاجی در جمع کشتی گیران عنوان کرد : ورزش باعث محفوظ ماندن جوانان ما در برابر انحرافات است

شنبه ۹۵/۶/۶، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در مسابقات کشتی میان استانهای اصفهان و مازندران به میزبانی شهر گز حضور یافت و ضمن شرکت در مراسم اهداء مدال به نفرات برترف در جمع تماشاگران و تیم های حاضر سخنرانی کرد. حسینعلی حاجی با قدردانی از کسانی […]

اشتراک گذاری
15 شهریور 1395
کد مطلب : 22952

شنبه ۹۵/۶/۶، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در مسابقات کشتی میان استانهای اصفهان و مازندران به میزبانی شهر گز حضور یافت و ضمن شرکت در مراسم اهداء مدال به نفرات برترف در جمع تماشاگران و تیم های حاضر سخنرانی کرد.

حسینعلی حاجی با قدردانی از کسانی که بدون وجود الزام قانونی و اعتبارات دولتی و به صورت ابتکاری برای برگزاری اینگونه مسابقات تلاش می کنند، گفت: انگیزه و روحیه ورزشی برگزار کنندگان این مسابقات قابل تقدیر است. با توجه به کمبود اعتبارات دولتی و تنگاناهای مالی در بخش ورزش، شوراها با مصوباتی در این زمینه کمک بیشتری انجام دهند.

وی تاکید کرد: برگزاری این نوع مسابقات تأثیر بسزایی در روحیه و موجب تقویت توانمندیهای ورزشکاران خواهد بود. ورزش باعث محفوظ ماندن جوانان ما در برابر انحرافات است. تلاش در جهت گسترش ورزش و سلامتی جامعه باقیات الصالحات است.

آقای حاجی در پایان، علت حضور خود در این مسابقات را اهمیت قائل شدن برای جامعه ورزشی منطقه اعلام و اظهارداشت: بنده مشکلات و کمبودهای موجود و خواسته های شما را به مسئولان مربوطه منتقل خواهم کرد و پیگیر بهبود شرایط جامعه ورزشی خواهم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *