آخرین اخبار

حاجی در مراسم معارفه امام جمعه جدید شهر دولت آباد: وظیفه همه ما مسئولین، فراهم نمودن شرایط زندگی بهتر برای مردم از لحاظ مادی و معنوی است

جمعه ۹۵/۶/۱۲، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در مراسم استقبال و معارفه امام جمعه جدید شهر دولت آباد، با تشکر از خدمات حجت الاسلام سرافراز، امام جمعه پیشین این شهر، برای حجت الاسلام محمود آبادی در جایگاه امامت جمعه شهر دولت آباد آرزوی موفقیت کرد. حسینعلی […]

اشتراک گذاری
14 شهریور 1395
کد مطلب : 22947

جمعه ۹۵/۶/۱۲، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در مراسم استقبال و معارفه امام جمعه جدید شهر دولت آباد، با تشکر از خدمات حجت الاسلام سرافراز، امام جمعه پیشین این شهر، برای حجت الاسلام محمود آبادی در جایگاه امامت جمعه شهر دولت آباد آرزوی موفقیت کرد.

حسینعلی حاجی همچنین از حجت الاسلام صالحیان به خاطر پیگیری مستمر امور مربوط به برگزاری نماز جمعه در سطح استان اصفهان تشکر کرد و اظهار داشت: امیدوارم با تلاشهای آقای صالحیان برخی موانع برگزاری بهتر مراسمات نماز حمعه در دو شهرستان منطقه ما مرتفع گردد و شاهد بهره گیری بیشتر مردم از این فیض بزرگ باشیم.

وی یکی از وجوه برگزاری نماز جمعه را طرح مباحث روز و قرار گرفتن مردم مسلمان در جریان امور دانست و در این رابطه تصریح کرد: در حال حاضر در منطقه غرب آسیا، جمهوری اسلامی ایران دست برتر را دارد و علیرغم تلاش کسانی که سعی در طرح گفتمان های جعلی و تقلبی مانند داعش و تکفیر را دارند، گفتمان انقلاب اسلامی، گفتمان غالب است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به ناکامی استکبار و اذناب منطقه ای آن در دستیابی به اهداف تعیین شده در تحرکات چندساله اخیر خود در منطقه، گفت: امام خمینی(ره) در سال ۶۷ در پیامی اعلام کردند، باید بسیج جهانی اسلام در کشورهای اسلامی ایجاد شود که به فضل الهی ما شاهد تحقق آن در غالب جبهه مقاومت اسلامی به رهبری جمهوری اسلامی ایران هستیم.

وی ایران را کشوری سرشار از ظرفیت های خدادادی معرفی کرد و ابراز داشت: وجود چهار فصل کامل، منابع نفت و گاز، نیروی انسانی متخصص و جوان و بسیاری از مواهب دیگر ایجاب می کند که ما مسئولین قدر فرصت ها را بدانیم و با استفاده از آنها بر مشکلات غلبه کنیم.

آقای حاجی افزود: هر مسئولی در کشور و در این شرایط نسبت به وظایف خود کوتاهی کند به مردم و کشور ظلم کرده است. ما باید اقتصاد مردم را ساماندهی کنیم. باید با استفاده از منابع کشور و نیروهای توانمند داخلی شرایط کشور را بهبود ببخشیم. چرا در میدان رقابت میان شرکت های داخلی و خارجی نباید از شرکت های داخلی حمایت کنیم. وظیفه همه ما مسئولین، فراهم نمودن شرایط زندگی بهتر برای مردم از لحاظ مادی و معنوی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *