آخرین اخبار

در دیدار آقای حاجی با خیرین مدرسه ساز برخوار مطرح شد: با همت آقای حاجی اعتبار آموزش و پرورش برخوار در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۴ سه برابر شد

پنجشنبه ۹۵/۶/۶، جلسه ای با حضور نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی و هیئت مدیره انجمن خیرین مدرسه ساز شهرستان برخوار در محل دفتر نماینده در شهر دولت آباد برگزار گردید. در ابتدای این دیدار، رفیعی، رئیس هیئت مدیره این انجمن ضمن تشکر از آقای حاجی به […]

اشتراک گذاری
09 شهریور 1395
کد مطلب : 22895

پنجشنبه ۹۵/۶/۶، جلسه ای با حضور نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی و هیئت مدیره انجمن خیرین مدرسه ساز شهرستان برخوار در محل دفتر نماینده در شهر دولت آباد برگزار گردید.

در ابتدای این دیدار، رفیعی، رئیس هیئت مدیره این انجمن ضمن تشکر از آقای حاجی به خاطر فعالیت های مستمر و پیگیری های لازم در حوزه مدرسه سازی، گزارشی از اقدامات انجام شده توسط خیرین مدرسه ساز برخوار، وضعیت مدارس تکمیل شده و همچنین مدارس نیمه تمام ارائه و اظهار داشت: در مورد مدارس نیمه ساز، سهم خیرین عملیاتی شده ول بخش مربوط به تعهد دولت به لحاظ کمبود اعتبار باقی مانده است که اگر این مسئله حل نشود علاوه بر بدبینی خیرین به تعهدات دولت، مکانهای نیمه تمام نیز به مخروبه تبدیل خواهند شد.

در ادامه این جلسه، بابایی از اعضاء هیئت مدیره این انجمن نیز گزارشی از برنامه های در دستور کار خیرین مدرسه ساز بیان و ابراز امیدواری کرد که با اقدامات انجام شده در سال تحصیلی جدید در شهرهای کمشچه، علی آباد و زمان آباد هر کدام یک مدرسه و در شهر حبیب آباد دو مدرسه جدید تحویل آموزش و پرورش گردد.

وی همچنین ابراز داشت: در صورت پیش بینی بودجه لازم از سوی دولت، خیرین برای ساخت ۲۰ مدرسه جدید آمادگی خود را اعلام کرده اند.

بابایی با تشکر از اقدامات خوب و دلسوزانه آقای حاجی در جهت کمک به امر نوسازی مدارس منطقه تصریح کرد: با همت آقای حاجی، اعتبار درافتی آموزش و پرورش شهرستان برخوار درسال ۹۵ نسبت به سال ۹۴، سه برابر شده است که قابل تقدیر است.

حسینعلی حاجی نیز ضمن تشکر از فعالیت خوب انجمن خیرین مدرسه ساز برخوار، از اعضای آن خواستند به پیگیری ها و فعالیت خود برای تحقق برنامه های انجمن ادامه داده و در این رابطه بیان داشت: ایجاد تشکل های مشابه در تمام شهرهای منطقه را پیگیری کنید. امیدوارم پروژه های ذکر شده در زمان حضور وزیر آموزش و پرورش در منطقه که در اوایل مهرماه است، افتتاح شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *