آخرین اخبار

افتتاح اورژانس بیمارستان گلدیس شاهین شهر

حماسه سازان ، پنجشنبه ۹۵/۶/۴، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با همراهی دکتر صانعی، معاونت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ضمن افتتاح بخش اورژانس جدید بیمارستان گلدیس از بخشهای مختلف آن بازدید و در جریان وضعیت خدمات رسانی این واحد درمانی قرار گرفت. حسینعلی حاجی در این […]

اشتراک گذاری
08 شهریور 1395
کد مطلب : 22884

حماسه سازان ، پنجشنبه ۹۵/۶/۴، نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با همراهی
دکتر صانعی، معاونت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ضمن افتتاح بخش اورژانس جدید بیمارستان گلدیس از بخشهای مختلف آن بازدید و در جریان وضعیت خدمات رسانی این واحد درمانی قرار گرفت.

حسینعلی حاجی در این بازدید با پرسنل، کادر پزشکی، بیماران بستری و همراهان در مورد مسائل حوزه بهداشت و نیازمندیهای مورد نظر آنها گفتگو کرد.

وی در حین بازدید با فضای پیشین اورژانس این بیمارستان که علیرغم داشتن شرایط مناسب و تجهیزات کافی به دلیل کمبود نیروی پرستاری بدون استفاده بود، مواجه شد که طی تماسی با دکتر موهبتی، معاونت پارلمانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، موضوع را با وی درمیان گذاشت و خواستار رفع این کمبود جهت ارتقاء خدمات این بیمارستان شد.

معاون پارلمانی وزیر بهداشت پس از پیگیری و بررسی موضوع، قبل از اتمام بازدید، با برقراری تماس با آقای حاجی قول مساعد درخصوص رفع این مشکل را به وی ابلاغ کرد.

در پایان این بازدید مقرر گردید دانشگاه علوم پزشکی اصفهان درخواستی مبنی بر جذب کادر پرستاری مورد نیاز جهت بیمارستان گلدیس شاهین شهر را به وزارت بهداشت ارسال نماید تا با پیگیری آن در تهران، مشکل کمبود نیروی انسانی این بیمارستان مرتفع گردد.  

حسینعلی حاجی-گلدیس1 حسینعلی حاجی-گلدیس2

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *