آخرین اخبار

“حماسه ماندگار” جریان آب از منابع پیلاف مستقیما وارد شبکه شهر گز شد

سالهای سال مردم انقلابی ، مومن و زحمت کش شهر گز از افت فشار آب و قطع آن در تابستان گلایمند بودند . نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی از ابتدای شروع مسئولیت نمایندگی در سال ۹۱ برای شهر گز حل این معضل را به عنوان یکی از […]

اشتراک گذاری
07 شهریور 1395
کد مطلب : 22880

IMG_0276

سالهای سال مردم انقلابی ، مومن و زحمت کش شهر گز از افت فشار آب و قطع آن در تابستان گلایمند بودند .

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی از ابتدای شروع مسئولیت نمایندگی در سال ۹۱ برای شهر گز حل این معضل را به عنوان یکی از سر فصلها در دستور کار خود قرار داد ، با برگزاری جلسات منظم در وزارت نیرو و شرکت آب و فاضلاب کشور و متعاقب آن در جریان سفر مدیرعامل این شرکت به شهر گز برخوار ، طرح پیشنهادی جناب آقای حاجی مبنی بر اتصال مستقیم شبکه آبرسانی این شهر به منابع پیلاف مورد تایید قرار گرفت.

لوله گذاری ۱۱/۸ کیلومتری و هزینه ۱۵۶ میلیارد ریالی این پروژه مهم و از طرفی وضعیت نامناسب اعتبارات دولتی ، چندین سال بهره برداری از آن را طولانی کرد.

بلاخره ساعت ۱۲/۴۵ظهر امروز یکشنبه ۷ شهریور ماه ۱۳۹۵ آرزوی دیرینه مردم فهیم گز برای رفع افت فشار آب محقق شد و خط موسوم به ۶۰۰ ، عملا ۱۰۰ لیتر در ثانیه آب مصرفی این شهر را وارد مدار نمود ، خطی که ۶۰۰ لیتر امکان آبرسانی به منطقه را دارد و در یک اقدام بسیار مهم این شهر را از شهری که انتهای خط آبرسانی بود به مرکز آبرسانی شمال اصفهان تبدیل نمود.

حماسه سازان ، ضمن تقدیر از همه کسانی که در راه اجرای این پروژه مهم فعالیت کردند به ویژه وزیر محترم نیرو ، مدیران محترم عامل سابق و فعلی شرکت آب و فاضلاب کشور ، مدیرعامل محترم و تلاشگر آب و فاضلاب استان اصفهان ، فرماندار محترم شاهین شهر و میمه ، مدیر محترم اداره آبفا شهرستان ، اعضای محترم شورای اسلامی شهر گز و همه عزیزانی که در این مقال نامشان برده نشد تقدیر و تشکر نموده و “حماسه ماندگار” بهره برداری از خط ۶۰۰ آبرسانی را به همه مردم شریف گز شاد باش می گوید. گفتنی است با بهره برداری از این خط هم اکنون انتقال آب از خط سه راهی دستگرد به سمت شهر گز متوقف شده و این موضوع باعث رفع افت فشار در منطقه برخوار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *