آخرین اخبار

حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با فارس خبر داد: طرح دو فوریتی نمایندگان برای ضرورت باقی ماندن کارت سوخت

نماینده مردم شاهین‌شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی از طرح دو فوریتی نمایندگان برای ضرورت حفظ کارت هوشمند سوخت خبر داد. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: نمایندگان طرحی را با قید دو فوریت تهیه کردند که […]

اشتراک گذاری
03 شهریور 1395
کد مطلب : 22863

201608105472275037_Orig

نماینده مردم شاهین‌شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی از طرح دو فوریتی نمایندگان برای ضرورت حفظ کارت هوشمند سوخت خبر داد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: نمایندگان طرحی را با قید دو فوریت تهیه کردند که در این طرح ضرورت باقی ماندن کارت سوخت پیگیری می‌شود.

وی افزود: وجود کارت سوخت موجب افزایش شفافیت در عرضه بنزین و کاهش قاچاق آن می‌شود و از این طریق مصرف بنزین، کنترل و به بنزین وارداتی نیاز کم‌تری خواهد بود.

نماینده مردم شاهین‌شهرو میمه و برخوار  در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد.: ایجاد زمینه مناسب برای حرکت به سمت اصلاح مصرف و کسب اطلاعات منسجم از تعداد و نوع ناوگان حمل‌ونقل فعال کشور و مصرف سوخت انواع خودرو و تقاضای واقعی بنزین و برنامه‌ریزی و پیش‌بینی برای عرضه و تقاضای سوخت از دیگر مزایای دیگر استفاده کارت سوخت است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *