آخرین اخبار

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد تعیین تکلیف تبصره ۳۶ لایحه اصلاح بودجه ۹۵ در کمیسیون بودجه مجلس

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:‌ تبصره ۳۶ لایحه اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ در جلسه امروز کمیسیون بودجه اصلاح و تعیین تکلیف شد. حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: […]

اشتراک گذاری
02 شهریور 1395
کد مطلب : 22852

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:‌ تبصره ۳۶ لایحه اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ در جلسه امروز کمیسیون بودجه اصلاح و تعیین تکلیف شد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در جلسه امروز تبصره ۳۶ لایحه اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ مورد بررسی و اصلاح قرار گرفت.

وی افزود: بر اساس اصلاح صورت گرفته دولت اجازه دارد ۱۰ هزار میلیارد تومان از اسناد خزانه و سکوک اسلامی منتشر شده را برای پرداخت بدهی‌های دولت به بانک‌ها و هفت هزار میلیارد تومان را برای پرداخت بدهی به کشاورزان هزینه کند.

عضو کمیسیون برنامه‌، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: همچنین به دولت اجازه داده شد تا با انتشار اسناد مالی و سکوک اسلامی ۲۰ هزار و  ۵۰۰ میلیارد تومان را برای پرداخت بدهی‌های پیمانکاران و ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان را نیز برای پرداخت بدهی‌های دولت به شهرداری‌ها هزینه کند.

حاجی‌دلیگانی در پایان خاطرنشان کرد: در تبصره ۳۶ قانون بودجه سال ۹۵ به دولت اجازه داده شده بود تا برای پرداخت بدهی‌ های خود نسبت به انتشار اسناد خزانه و سکوک اسلامی اقدام کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *